Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Pcmann

#1
Ahojky,
tak jsem v systémovém nastavení c:geo proklikal všechny linky, ale nic se neprojevilo v přístupu na web, dělalo to pořád stejně. Po dvou dnech najednou při kesování jsem si potreboval otevřít kesku na webu a po kliknutí na GC kod se keška otevřela v prohlížeči bez spuštění  c:gea. Co to způsobilo nevím, ale teď se otvírá, jak jsem si představoval. Díky za pomoc.
#2
Ahojky,
Když mám v Locusu otevřenou kešku a po kliknutí na GC kod chci ji zobrazit v prohlížeči, vždy se mi nejdříve otevře C:geo a potom přes něho si otevřu prohlížeč. Vím, že to dříve šlo přímo otevřít prohlížeč z Locusu, ale nevím jak to nastavit. Díky za radu.
#3
Mám to nastavení skoro stejně a problém nemám. Potom projdi nastavení systému v mobilu. Neproběhla nějaká aktualizace, která by přepsala nastavení?
#4
Jak máš provedeno nastavení přímo v Locusu. To je Nastavení - Ovládání - Displej, hlavně poslední dvě položky.
#5
Ahojky,
V LM3 jsem byl zvyklý, že po otevření keše v Locusu jsem listoval mezi informacemi - základní info, listing, waypointy, logy atd. posouváním doleva / doprava

V LM4 vyjede zespodu info, odkud se dostanu na listing a musím zpět. Nebo na logy a zase musím zpět.

Je možnost se přepnout na starý způsob přepínání mezi informacemi o keši anebo už to nejde ? Více mi vyhovoval ten starý způsob listování informacemi keše, Díky za odpověď
#6
Ahoj Menione,
Díky za radu, bylo to ono. Po odinstalování addonu se ta hláška už neobjevuje.
#7
Ahoj,
Můj dotaz už jsem psal na anglicky mluvící forum, ale rady jsem se nedočkal. Tak to zkusím tady.
Po zapnutí Locusu se při dolním okraji displeje po každém posunu mapy nebo přiblížení  či oddálení objevuje hláška "ZoomLevel:"viz screenshot. Pokud mám Locus na celou obrazovku až tak to nevadí, ale velice často použím v mobilu režim rozdělené obrazovky a tam už s tím mám problém. Jde někde v Nastavení tuto hlášku vypnout nebo se jí jinak zbavit? Odinstalace a znova nastavení nepomohlo. Díky.

#8
Hello
My English is not very good.
I wonder if the "ZoomLevel" button can be turned off in the settings.
#9
Hello,
It can be turned off in the "ZoomLevel" notification settings, which are displayed after each zoom in or out on the map, or to shorten the display time. Thank you
#10
Tak chyba odstraněna. Na radu Petra, autora doplňku jsem doplněk odinstaloval a znova nainstaloval a už žádná chybová hláška se neobjevuje. Je mi to ovšem divné protože včera jsem doplněk několikrát odinstaloval a znova nainstaloval a prostě to nejelo a ona hláška se vždy objevila.
Nakonec jsem zjistil ještě jeden poznatek. Pokud jsem měl nainstalovaný doplněk v1.28 tak se databáze načetla v pořádku. Když jsem ho ale aktualizoval na v.1.29 (Beta) tak doplněk začal padat. Jestli to nějak pomůže.
#11
Tak chyba odstraněna. Na radu Petra, autora doplňku jsem doplněk odinstaloval a znova nainstaloval a už žádná chybová hláška se neobjevuje. Je mi to ovšem divné protože včera jsem doplněk několikrát odinstaloval a znova nainstaloval a prostě to nejelo a ona hláška se vždy objevila. Díky..
#12
Nechci zakládat nové téma a tak využiji stávající
Dnes se mi stala nemilá věc a to, že vnučka mě nainstaloval do S10+ andr.12. Od té doby mě nejdou v Locusu zobrazit vyluštěné keše. Doplněk Geoget4Locus hlásí že má chybu a spadne. Potřeboval bych poradit kam nahrát gpx s vyluštěnými kešemi, protože jsem zkoušel různé adresáře ve vnitřní paměti i na SD kartě ale Locus to odnikud nezobrazí,
#13
Ahojky, měl bych jeden dotaz na aktualizaci Locusu v nové verzi 4.5.1.
Jde při aktualizaci Locusu zabránit přesunu složek? Rád bych Locus aktualizoval, ale bez přesunu složek, protože zatím mě všechno v mobilu funguje bez problémů ať je to Locus nebo jiné app. A pokud to funguje nechci nic měnit. samsung S10+, android 11, Locus 4.4.3.
#14
Pokouším se otevřít tohle téma a zjistit vaše zkušenost, protože na  https://forum.locusmap.eu/index.php?topic=7632.0 probíhá zajímavá výměna názorů. S uvedením nového tzv. API 30 a android 11, Google provedl omezení a Locus Map již nemá plný přístup do úložiště telefonu a může využívat pouze svoji privátní složku v adresáři Android/data. Tím má být zabráněno využívání dat jinými aplikacemi nebo propojení aplikace s mapami v externích adresářích. Zatím se bráním aktualizovat a zůstávám u starší verze Locusu, kde hlavní adresář mám ve vnitřní paměti, ale mapy, výšková data atd na SD kartě. Mapy může třeba využívat i app. WhereYouGo. Jaké jsou vaše zkušenosti s přeinstalací a stabilotou Locusu. Díky za vaše názory.
#15
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Citlivost bodu.
September 30, 2021, 13:13:13
Ahoj,
Nastavení Locusu mám stejné již několik let a co mi funguje tak neměním. K problému, teď v nové verzi jsem to několikrát prověřoval s různými mapami a množstvím bodů v mapě a musím konstatovat, že tento problém zmizel.  Když jsem ťuknul na různé body včetně ikon kešek tak všechny hned reagovali jak jsem od nich očekával. To v předchozích verzích nebylo a několikrát jsem musel klepnout třeba na ikonu keše aby zareagovala. Zatím pro mě s touto verzí spokojenost. Díky