Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Pcmann

#46
Ahojky,
Šlo by prosím do navigace přímo umístit  nějaké vybrané zvuky (gong, zvonění, sirenu atd.). Nebo tyto zvuky umístit do obchodu odkud by se daly stáhnout a nainstalovat? Děkuji.
#47
Ahojky,
Díky dvzd za stručný popis, pomohlo to. Vyzkoušel jsem u několika multin a mysterek a šlapalo to. Jen ve vzorečku, kde násobení bylo x jsem to musel opravit na hvězdičku. A ještě mi to nebere tyhle souřadnice:

N 49°(H+L).(A*L+E*I-M-1)(B*J+C*G-H*K+D+E-1)(A*K*M*D-C*F*G*B-4*G*F)
E 16°(G-I+L).(A*K-B*E*M)(K*M*C-C*D*B*M+B*D*I*L)(C*D*J+A*F*K-H*G*M+2)

kde za jednotlivé neznáme si můžeš dosadit 012345..... Pokud se ti ji podaří v Solveru rozluštit, můžeš napsat jak jsi postupoval. Díky
#48
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Solver addon pro Locus
September 19, 2014, 10:24:21
Ahojky,
Prosím najde se někdo kdo používá tento addon pro výpočet multin nebo mysterek a nenapsal by stručný návod jak tento addon používat. Video  jsem shlédl už několikrát, ale moc moudrý z něho nejsem a stále se mi nedaří addon rozchodit.
Nebo nenašel by se někdo kdo by tento addon přeložil do češtiny? Moc děkuji za pomoc.
#49
Díky za tip. Vyzkoušel jsem a funguje to parádně.
#50
Nevím co se stalo, ale po práci jsem si byl odlovit jednu kesku a po spustení Locusu nacítání probehlo rychle tak jako dríve. Nic jsem pritom nemenil a velikost POI bodů je stále stejná. To samé probehlo i pri opakovaném spustení Locusu. Takze muj problém se tak nejak vyresil sám.
#51
Už tomu chápu. Diky za vysvětlení.
#52
Ano, myslím mapy Topo a ty co jsem jmenoval mám legálně koupené, odemčené v mapsource a používám je v gps. Jen jsem to chtěl vyzkoušet, když jsem si o tom přečetl, že ta možnost zde je použít je v Lotusu.
#53
Chtěl jsem to jen vyzkoušet jak se budou tyto mapy zobrazovat, ale po spuštění vidím jen bílou obrazovku. Zkoušel jsem mapy topo pro 2012 a 2013 jak v aktuální pro verzi tak v poslední beta verzi Lotusu. No nic jede se dál a i tak díky autorům za skvělý program.
Používám HTC Evo 3.
#54
Chtěl bych se zeptat, v posledních dvou betaverzích Locusu je odkaz na vykreslování img map od Garminu. Tak se ptám jestli se dají tyhle mapy v Locusu zprovoznit a používat. Děkuji
#55
Ahojky,
Včera jsem vyzkoušel  aktualizaci 2.12.0 a nezdálo se mi že by načítání a překreslování vektorových map bylo pomalé. Zkoušel jsem starou mapu, kterou používám na Wherigo i nové mapy zakoupené v Locusu. Vyzkoušel jsem i poslední beta aktualizaci a přijde mi že je to stejné, žádné zpomalení nepozoruji. Používám HTC Evo a  Android 4.0.3.
#56
Ahoj,
Po poslední aktualizaci na verzi 2.10.1, mi nechce nacist pocasí. Delá to jen u me. Mam HTC EVO3. Díky.