Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Pcmann

Pages: [1]
1
Pokouším se otevřít tohle téma a zjistit vaše zkušenost, protože na  https://forum.locusmap.eu/index.php?topic=7632.0 probíhá zajímavá výměna názorů. S uvedením nového tzv. API 30 a android 11, Google provedl omezení a Locus Map již nemá plný přístup do úložiště telefonu a může využívat pouze svoji privátní složku v adresáři Android/data. Tím má být zabráněno využívání dat jinými aplikacemi nebo propojení aplikace s mapami v externích adresářích. Zatím se bráním aktualizovat a zůstávám u starší verze Locusu, kde hlavní adresář mám ve vnitřní paměti, ale mapy, výšková data atd na SD kartě. Mapy může třeba využívat i app. WhereYouGo. Jaké jsou vaše zkušenosti s přeinstalací a stabilotou Locusu. Díky za vaše názory.

2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Navigace
« on: May 14, 2020, 17:28:58 »
Ahojky,
Nejdříve Díky  za tuhle parádní aplikaci, kterou používám již několik let a přesto stále pronikám do nových zákoutí této apky.
Nevím jak dlouho se to změnilo, ale když jsem si vybral v mapě bod a dal navigovat, měl jsem možnost si vybrat z několika možností jak chci navigovat. Mám na mysli, že jsem si mohl vybrat mapy Google,  Waze nebo jinou apku kterou jsem měl k navigaci nebo přímo Locus..
Nyní když dám z mapy Locusu navigovat tak mi to nabízí jen co mám v Locusu nastaveno a to buď BRouter nebo GraphHopper. Nešlo by opět vrátit pod tlačítko Navigovat do: výběr jak chci být navigován. Díky
Druhá otázka, Jsem li v terénu a stojím mimo silnice nebo i silničce třetí třídy, v Locusu mám jako navigaci nastavený BRouter a dám se navigovat, tak BRouter napíše cituji: Nemohl jsem najít cílový bod, prosím předefinujte. Dost to štve, když musím shodit Locus a dát se navigovat jinou apkou, která s tím nemá problém. Díky za odpověď.

3
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Pád Locusu
« on: May 28, 2019, 16:24:15 »
Od nainstalování nové verze 3.38 dochází po spuštění Locusu k pádu. Trvá to tak 12 až 18 vteřin po spuštění, pak se Locus zavře a objeví se hláška, že Locus přestal pracovat. U předchozí verze vše beželo bez problémů. Mám samsung 9, SM-G960F a android 9.

4
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Databáze geogetu
« on: May 17, 2019, 19:25:19 »
Prosím o radu, v Locusu mám nahranou databázi kesek z Geogetu a pokud chci zobrazit kesky jen z této databáze, tak se mi zároveň zobrazují i kesky z webu, takže jednu kešku mám zobrazenou dvakrát. Poradí někdo jak to nastavit aby se mi zobrazovala jen jedna a to z geogetí databáze. Díky

5
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Databáze geogetu
« on: May 22, 2017, 20:12:23 »
Pěkný den,
Prosím o radu kam nahrát databázi kešek z geogetu.
Po restartu telefonu do továrního nastavení a opětovném zprovoznění potřebných aplikací včetně Locusu, vznikl problém. Nejde načíst databáze Geogetu. Po nahráti databáze do mobilu a nastavení v addonu Geogetdatabáze, při spuštění Locusu (verze 3.23.2) se objeví tato hláška :   
"Aplikace Geoget databáze pro Locus bohužel přestala pracovat".
Databázi jsem měl vždy nahranou v interním uložišti Locus-data-import-databáze geogetu, a tuto cestu jsem měl i nastavenou v addonu.
Nyní po restartu a nastavení cesty, ať databázi nahraji na SD kartu nebo do interního uložiště se objeví dříve popsaná chybová hláška. V názvu databáze není mezera. Díky za radu.

6
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Vánoce
« on: December 17, 2015, 06:31:28 »
Blíží se čas Vánoc a chci se zeptat, bude se dát tento výborný program koupit se slevou? Děkuji

7
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Nová aktualizace - novinky
« on: May 22, 2015, 19:48:07 »
Ahojky,
Dnes vyšla nová aktualizace 3.9.0. Rád bych si přečetl co se v Locusu změnilo a upravilo, ale novinky jsou psány anglicky a tímto jazykem moc nevládnu a přepisovat to do překladače je moc práce. Proto se ptám zda by neslo tyto novinky co jsou zveřejněny v apce v hlavním menu > informace > novinky. rovněž zveřejnit na vašich stránkách http://www.locusmap.eu/news-version, kde angličtina by mi už nevadila, protože bych si je překopíroval do překladače. Pokud je máte zveřejněny a já to nenašel omlouvám se a příspěvek mužete smazat. Děkuji.

8
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Solver addon pro Locus
« on: September 19, 2014, 10:24:21 »
Ahojky,
Prosím najde se někdo kdo používá tento addon pro výpočet multin nebo mysterek a nenapsal by stručný návod jak tento addon používat. Video  jsem shlédl už několikrát, ale moc moudrý z něho nejsem a stále se mi nedaří addon rozchodit.
Nebo nenašel by se někdo kdo by tento addon přeložil do češtiny? Moc děkuji za pomoc.

9
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Používaní map od Garminu
« on: February 11, 2014, 20:47:59 »
Chtěl bych se zeptat, v posledních dvou betaverzích Locusu je odkaz na vykreslování img map od Garminu. Tak se ptám jestli se dají tyhle mapy v Locusu zprovoznit a používat. Děkuji

Pages: [1]