Otevření keší z Locusu na webovém prohlížeči

Started by Pcmann, March 24, 2023, 07:59:51

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pcmann

Ahojky,
Když mám v Locusu otevřenou kešku a po kliknutí na GC kod chci ji zobrazit v prohlížeči, vždy se mi nejdříve otevře C:geo a potom přes něho si otevřu prohlížeč. Vím, že to dříve šlo přímo otevřít prohlížeč z Locusu, ale nevím jak to nastavit. Díky za radu.
  •  

Menion

Zdravím,
tohle je o nastavení v systému, která aplikace klik "požírá".
Zkusil bych otevřít systémový seznam aplikací > c:geo > a tam někde bude možnost "otevírat linky"  nebo já to mám anglicky jako "Open by default". Záleží na Androidu. Nicméně musí tam být možnost jak zrušit defaultní otevírání linků právě c:geem.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Pcmann

Ahojky,
tak jsem v systémovém nastavení c:geo proklikal všechny linky, ale nic se neprojevilo v přístupu na web, dělalo to pořád stejně. Po dvou dnech najednou při kesování jsem si potreboval otevřít kesku na webu a po kliknutí na GC kod se keška otevřela v prohlížeči bez spuštění  c:gea. Co to způsobilo nevím, ale teď se otvírá, jak jsem si představoval. Díky za pomoc.
  •  

Menion

Hmm, občas je to trošku magie co se to na pozadí děje. Fajn že to funguje jak potřebuješ!
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

lukasMK

S tímto bojuju od Androidu 13 a nepodařilo se mi to vyřešit tak, aby mi Android nabízel staré dobré dialogové okno s nabídkou, kde otevřít. Vždy se to buď otevře v prohlížeči a nebo v aplikace pro geocaching.
  •