Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Pcmann

Pages: [1] 2 3 4
1
Locus Map / Re: [APP] - version 4.5.+ ( 1. 12. 2021+ )
« on: January 19, 2022, 20:27:42 »
Hello,
It can be turned off in the "ZoomLevel" notification settings, which are displayed after each zoom in or out on the map, or to shorten the display time. Thank you

2
Tak chyba odstraněna. Na radu Petra, autora doplňku jsem doplněk odinstaloval a znova nainstaloval a už žádná chybová hláška se neobjevuje. Je mi to ovšem divné protože včera jsem doplněk několikrát odinstaloval a znova nainstaloval a prostě to nejelo a ona hláška se vždy objevila.
Nakonec jsem zjistil ještě jeden poznatek. Pokud jsem měl nainstalovaný doplněk v1.28 tak se databáze načetla v pořádku. Když jsem ho ale aktualizoval na v.1.29 (Beta) tak doplněk začal padat. Jestli to nějak pomůže.

3
Tak chyba odstraněna. Na radu Petra, autora doplňku jsem doplněk odinstaloval a znova nainstaloval a už žádná chybová hláška se neobjevuje. Je mi to ovšem divné protože včera jsem doplněk několikrát odinstaloval a znova nainstaloval a prostě to nejelo a ona hláška se vždy objevila. Díky..

4
Nechci zakládat nové téma a tak využiji stávající
Dnes se mi stala nemilá věc a to, že vnučka mě nainstaloval do S10+ andr.12. Od té doby mě nejdou v Locusu zobrazit vyluštěné keše. Doplněk Geoget4Locus hlásí že má chybu a spadne. Potřeboval bych poradit kam nahrát gpx s vyluštěnými kešemi, protože jsem zkoušel různé adresáře ve vnitřní paměti i na SD kartě ale Locus to odnikud nezobrazí,

5
Ahojky, měl bych jeden dotaz na aktualizaci Locusu v nové verzi 4.5.1.
Jde při aktualizaci Locusu zabránit přesunu složek? Rád bych Locus aktualizoval, ale bez přesunu složek, protože zatím mě všechno v mobilu funguje bez problémů ať je to Locus nebo jiné app. A pokud to funguje nechci nic měnit. samsung S10+, android 11, Locus 4.4.3.

6
Pokouším se otevřít tohle téma a zjistit vaše zkušenost, protože na  https://forum.locusmap.eu/index.php?topic=7632.0 probíhá zajímavá výměna názorů. S uvedením nového tzv. API 30 a android 11, Google provedl omezení a Locus Map již nemá plný přístup do úložiště telefonu a může využívat pouze svoji privátní složku v adresáři Android/data. Tím má být zabráněno využívání dat jinými aplikacemi nebo propojení aplikace s mapami v externích adresářích. Zatím se bráním aktualizovat a zůstávám u starší verze Locusu, kde hlavní adresář mám ve vnitřní paměti, ale mapy, výšková data atd na SD kartě. Mapy může třeba využívat i app. WhereYouGo. Jaké jsou vaše zkušenosti s přeinstalací a stabilotou Locusu. Díky za vaše názory.

7
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Citlivost bodu.
« on: September 30, 2021, 13:13:13 »
Ahoj,
Nastavení Locusu mám stejné již několik let a co mi funguje tak neměním. K problému, teď v nové verzi jsem to několikrát prověřoval s různými mapami a množstvím bodů v mapě a musím konstatovat, že tento problém zmizel.  Když jsem ťuknul na různé body včetně ikon kešek tak všechny hned reagovali jak jsem od nich očekával. To v předchozích verzích nebylo a několikrát jsem musel klepnout třeba na ikonu keše aby zareagovala. Zatím pro mě s touto verzí spokojenost. Díky

8
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Citlivost bodu.
« on: September 28, 2021, 14:07:26 »
Ahoj Menione,
Musím oznámit, že v nové verzi Locusu po ťuknutí na bod a změně zomu mapy, vše reaguje normálně. Díky za dobrou práci.

9
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Citlivost bodu.
« on: September 16, 2021, 10:28:10 »
to: Joska 000
Doma mi to dělá také pokud změním zoom mapy, když ne chová se to normálně.

10
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Citlivost bodu.
« on: September 10, 2021, 17:17:30 »
Ahoj,
Jsem PM a keše v Locusu zobrazuju přes Y&MDův doplněk GeoGet4Locus, kde mám uloženou celou databázi geogetu. Pokud někam jedu na kešky tak si vždy příslušnou oblast přímo v geogetu aktualizuji a pak celou databázi stáhnu do Locusu. Navíc tohle chování pozoruji až u nového Locusu a verze starší to nedělalo.

11
Locus Map / Re: [APP] - version 4.3.+ ( 28. 7. 2021 )
« on: August 10, 2021, 22:42:06 »
@Menion
Thanks for the advice on this setup option, I didn't know. The Navigation Bar is already displayed according to my ideas.

12
Locus Map / Re: [APP] - version 4.3.+ ( 28. 7. 2021 )
« on: August 10, 2021, 21:03:07 »
Hi,
In the basic Settings - Navigation-Appearance-Navigation panel-I have set it to Small. The problem is that every time you start Navigate to, large navigation icons are displayed that don't suit me, and every time I have to set the Navigation-Appearance-Navigation panel to Small. Could Locus remember the basic settings? Thank you

13
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Citlivost bodu.
« on: August 10, 2021, 20:03:44 »
Ano, dělá to i u ostatních bodů v mapě po ručním roztažení nebo stažení mapy a rovněž to dělá, že musím několikrát ťuknout jak jsem už psal třeba na ikony nástrojů nebo služeb v postranních lištách. Děje se to vždy pokud ručně hýbnu mapou t.j. roztáhnu nebo stáhnu mapu.

14
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Citlivost bodu.
« on: August 05, 2021, 09:02:34 »
I v nove verzi 4.3.2. dochází,  že po ťuknutí na ikonu keše se nic neděje. Musím třeba až 10x ťuknout na ikonu než se rozklikne. Vypozoroval jsem že se to stává pokud pohnu z mapou, to je roztáhnu ji nebo naopak stáhnu mapu. Mám samsung S10+, android 11.

15
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Citlivost bodu.
« on: July 06, 2021, 16:45:31 »
U mne se děje to samé.

Pages: [1] 2 3 4