Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Pcmann

Pages: 1 [2] 3
16
Locus Map (4+) / Re: Locus Map 4, discussion (pre-release)
« on: March 21, 2021, 19:23:55 »
Ahoj. Je už možné koupit předplatné z Locusu na verzi 4 ? Když kliknu na zakoupit předplatné Gold, jakékoliv, vypíše to chybu, že položku nejde najít.

17
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Navigace
« on: May 14, 2020, 17:28:58 »
Ahojky,
Nejdříve Díky  za tuhle parádní aplikaci, kterou používám již několik let a přesto stále pronikám do nových zákoutí této apky.
Nevím jak dlouho se to změnilo, ale když jsem si vybral v mapě bod a dal navigovat, měl jsem možnost si vybrat z několika možností jak chci navigovat. Mám na mysli, že jsem si mohl vybrat mapy Google,  Waze nebo jinou apku kterou jsem měl k navigaci nebo přímo Locus..
Nyní když dám z mapy Locusu navigovat tak mi to nabízí jen co mám v Locusu nastaveno a to buď BRouter nebo GraphHopper. Nešlo by opět vrátit pod tlačítko Navigovat do: výběr jak chci být navigován. Díky
Druhá otázka, Jsem li v terénu a stojím mimo silnice nebo i silničce třetí třídy, v Locusu mám jako navigaci nastavený BRouter a dám se navigovat, tak BRouter napíše cituji: Nemohl jsem najít cílový bod, prosím předefinujte. Dost to štve, když musím shodit Locus a dát se navigovat jinou apkou, která s tím nemá problém. Díky za odpověď.

18
Ahojky,
Promińte, že vytahuju tohle staré téma.
Na hledání keší používám Locus do kterého si nahrávám celou databázi geogetu. V domácích republikových podmínkách tohle spojení bohatě stači, ale nedávno nám vyvstal tenhle problém. Chystáme se na dovču  do pobaltských republik. Pojedeme trasu Polsko, Lotyšsko, Litva, Estonsko a na zpáteční trase přidáme ještě Belorusko, Každý stát bude mít svou databázi kesek z geogetu. A nyní vyvstává ten problém, potřeboval bych doma připravit a nahrát ke každé databázi obrázky a spoilery z listingů keší, abych nemusel v cizine požívat mob. data. Je prosím tohle nejak v Locusu ošetřeno, nebo doporučte jak obrázky a spoilery do Locusu přdat.
GC Offlinizer - znám a používám na jednotlivé kešky. Díky za pomoc.

19
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Pád Locusu
« on: May 31, 2019, 09:45:41 »
Tak bug report už neudělám. Při pokusu o bug report a spuštění Locusu došlo k pádu, kdy už se se mobil nevzpamatoval a pomohl až návrat do továrního nastavení a tím k celé přeinstalaci a znova nastavení. Po novém nahrátí Locusu verze 3.38.3. už samovolně nepadá. Zatím je všecho "OK". Díky

20
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Pád Locusu
« on: May 28, 2019, 22:58:22 »
Dělá to i v poslední verzi, kterou jsi doporučil. Bohužel i u této verze se znovu objevil problém s neočekávaným ukončením aplikace. Navíc v horní stavové liště se objeví Locus v kroužku a i po pádu zůstáva běžet na pozadí. Pomůže až výmazz horní stavové lišty  a restart mobilu k jeho ukončení.

21
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Pád Locusu
« on: May 28, 2019, 16:24:15 »
Od nainstalování nové verze 3.38 dochází po spuštění Locusu k pádu. Trvá to tak 12 až 18 vteřin po spuštění, pak se Locus zavře a objeví se hláška, že Locus přestal pracovat. U předchozí verze vše beželo bez problémů. Mám samsung 9, SM-G960F a android 9.

22
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Databáze geogetu
« on: May 23, 2019, 18:15:17 »
Díky za odpověď.
Kešky jsou přes Geocaching4Locus add-on, a  po vypnutí  Live mapy v add-onu jsou už zobrazovány jen kešky z databáze Geogetu.

23
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Databáze geogetu
« on: May 17, 2019, 19:25:19 »
Prosím o radu, v Locusu mám nahranou databázi kesek z Geogetu a pokud chci zobrazit kesky jen z této databáze, tak se mi zároveň zobrazují i kesky z webu, takže jednu kešku mám zobrazenou dvakrát. Poradí někdo jak to nastavit aby se mi zobrazovala jen jedna a to z geogetí databáze. Díky

24
Ahojky,
Můžete mi poradit prosím, do jaké složky v Locusu jste soubor s nálezy nahráli? Díky

25
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Databáze geogetu
« on: May 22, 2017, 20:12:23 »
Pěkný den,
Prosím o radu kam nahrát databázi kešek z geogetu.
Po restartu telefonu do továrního nastavení a opětovném zprovoznění potřebných aplikací včetně Locusu, vznikl problém. Nejde načíst databáze Geogetu. Po nahráti databáze do mobilu a nastavení v addonu Geogetdatabáze, při spuštění Locusu (verze 3.23.2) se objeví tato hláška :   
"Aplikace Geoget databáze pro Locus bohužel přestala pracovat".
Databázi jsem měl vždy nahranou v interním uložišti Locus-data-import-databáze geogetu, a tuto cestu jsem měl i nastavenou v addonu.
Nyní po restartu a nastavení cesty, ať databázi nahraji na SD kartu nebo do interního uložiště se objeví dříve popsaná chybová hláška. V názvu databáze není mezera. Díky za radu.

26
Zdravím,
Nápíši to sem, ať se nemusí zakládat nové tema.
Když kliknu v mapě Locusu na kešku, objeví se buton v kterém jsou určíté informace o kešce jako obtížnost, terén, počet waipointů, počet TB a velikost schránky.
Právě ten počet TB v té kešce je informace podle mne neaktualní a dost zastaralá, jestli by ji neslo vyměnit ji za informaci jaký pocet favorit bodů keska má, nebo jak je hodnocena od kačerů..
Pokud se rozhoduji na kterou kešku půjdu, tak si vybírám kolik má bodů (hodnocení od kačerů). Díky

27
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Vánoce
« on: December 17, 2015, 06:31:28 »
Blíží se čas Vánoc a chci se zeptat, bude se dát tento výborný program koupit se slevou? Děkuji

28
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Nová aktualizace - novinky
« on: May 22, 2015, 22:36:47 »
Děkuji za rychlou odpověď, tušil jsem, že to někde bude.

29
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Nová aktualizace - novinky
« on: May 22, 2015, 19:48:07 »
Ahojky,
Dnes vyšla nová aktualizace 3.9.0. Rád bych si přečetl co se v Locusu změnilo a upravilo, ale novinky jsou psány anglicky a tímto jazykem moc nevládnu a přepisovat to do překladače je moc práce. Proto se ptám zda by neslo tyto novinky co jsou zveřejněny v apce v hlavním menu > informace > novinky. rovněž zveřejnit na vašich stránkách http://www.locusmap.eu/news-version, kde angličtina by mi už nevadila, protože bych si je překopíroval do překladače. Pokud je máte zveřejněny a já to nenašel omlouvám se a příspěvek mužete smazat. Děkuji.

30
Ahojky,
Šlo by prosím do navigace přímo umístit  nějaké vybrané zvuky (gong, zvonění, sirenu atd.). Nebo tyto zvuky umístit do obchodu odkud by se daly stáhnout a nainstalovat? Děkuji.

Pages: 1 [2] 3