Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Pcmann

Pages: [1] 2 3 4
1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Zobrazení keší v Locusu
« on: May 18, 2022, 10:16:15 »
Ahojky,
V LM3 jsem byl zvyklý, že po otevření keše v Locusu jsem listoval mezi informacemi - základní info, listing, waypointy, logy atd. posouváním doleva / doprava

V LM4 vyjede zespodu info, odkud se dostanu na listing a musím zpět. Nebo na logy a zase musím zpět.

Je možnost se přepnout na starý způsob přepínání mezi informacemi o keši anebo už to nejde ? Více mi vyhovoval ten starý způsob listování informacemi keše, Díky za odpověď

2
Ahoj Menione,
Díky za radu, bylo to ono. Po odinstalování addonu se ta hláška už neobjevuje.

3
Ahoj,
Můj dotaz už jsem psal na anglicky mluvící forum, ale rady jsem se nedočkal. Tak to zkusím tady.
Po zapnutí Locusu se při dolním okraji displeje po každém posunu mapy nebo přiblížení  či oddálení objevuje hláška "ZoomLevel:"viz screenshot. Pokud mám Locus na celou obrazovku až tak to nevadí, ale velice často použím v mobilu režim rozdělené obrazovky a tam už s tím mám problém. Jde někde v Nastavení tuto hlášku vypnout nebo se jí jinak zbavit? Odinstalace a znova nastavení nepomohlo. Díky.


4
Locus Map / Re: [APP] - version 4.5.+ ( 1. 12. 2021+ )
« on: January 24, 2022, 18:39:37 »
Hello
My English is not very good.
I wonder if the "ZoomLevel" button can be turned off in the settings.

5
Locus Map / Re: [APP] - version 4.5.+ ( 1. 12. 2021+ )
« on: January 19, 2022, 20:27:42 »
Hello,
It can be turned off in the "ZoomLevel" notification settings, which are displayed after each zoom in or out on the map, or to shorten the display time. Thank you

6
Tak chyba odstraněna. Na radu Petra, autora doplňku jsem doplněk odinstaloval a znova nainstaloval a už žádná chybová hláška se neobjevuje. Je mi to ovšem divné protože včera jsem doplněk několikrát odinstaloval a znova nainstaloval a prostě to nejelo a ona hláška se vždy objevila.
Nakonec jsem zjistil ještě jeden poznatek. Pokud jsem měl nainstalovaný doplněk v1.28 tak se databáze načetla v pořádku. Když jsem ho ale aktualizoval na v.1.29 (Beta) tak doplněk začal padat. Jestli to nějak pomůže.

7
Tak chyba odstraněna. Na radu Petra, autora doplňku jsem doplněk odinstaloval a znova nainstaloval a už žádná chybová hláška se neobjevuje. Je mi to ovšem divné protože včera jsem doplněk několikrát odinstaloval a znova nainstaloval a prostě to nejelo a ona hláška se vždy objevila. Díky..

8
Nechci zakládat nové téma a tak využiji stávající
Dnes se mi stala nemilá věc a to, že vnučka mě nainstaloval do S10+ andr.12. Od té doby mě nejdou v Locusu zobrazit vyluštěné keše. Doplněk Geoget4Locus hlásí že má chybu a spadne. Potřeboval bych poradit kam nahrát gpx s vyluštěnými kešemi, protože jsem zkoušel různé adresáře ve vnitřní paměti i na SD kartě ale Locus to odnikud nezobrazí,

9
Ahojky, měl bych jeden dotaz na aktualizaci Locusu v nové verzi 4.5.1.
Jde při aktualizaci Locusu zabránit přesunu složek? Rád bych Locus aktualizoval, ale bez přesunu složek, protože zatím mě všechno v mobilu funguje bez problémů ať je to Locus nebo jiné app. A pokud to funguje nechci nic měnit. samsung S10+, android 11, Locus 4.4.3.

10
Pokouším se otevřít tohle téma a zjistit vaše zkušenost, protože na  https://forum.locusmap.eu/index.php?topic=7632.0 probíhá zajímavá výměna názorů. S uvedením nového tzv. API 30 a android 11, Google provedl omezení a Locus Map již nemá plný přístup do úložiště telefonu a může využívat pouze svoji privátní složku v adresáři Android/data. Tím má být zabráněno využívání dat jinými aplikacemi nebo propojení aplikace s mapami v externích adresářích. Zatím se bráním aktualizovat a zůstávám u starší verze Locusu, kde hlavní adresář mám ve vnitřní paměti, ale mapy, výšková data atd na SD kartě. Mapy může třeba využívat i app. WhereYouGo. Jaké jsou vaše zkušenosti s přeinstalací a stabilotou Locusu. Díky za vaše názory.

11
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Citlivost bodu.
« on: September 30, 2021, 13:13:13 »
Ahoj,
Nastavení Locusu mám stejné již několik let a co mi funguje tak neměním. K problému, teď v nové verzi jsem to několikrát prověřoval s různými mapami a množstvím bodů v mapě a musím konstatovat, že tento problém zmizel.  Když jsem ťuknul na různé body včetně ikon kešek tak všechny hned reagovali jak jsem od nich očekával. To v předchozích verzích nebylo a několikrát jsem musel klepnout třeba na ikonu keše aby zareagovala. Zatím pro mě s touto verzí spokojenost. Díky

12
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Citlivost bodu.
« on: September 28, 2021, 14:07:26 »
Ahoj Menione,
Musím oznámit, že v nové verzi Locusu po ťuknutí na bod a změně zomu mapy, vše reaguje normálně. Díky za dobrou práci.

13
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Citlivost bodu.
« on: September 16, 2021, 10:28:10 »
to: Joska 000
Doma mi to dělá také pokud změním zoom mapy, když ne chová se to normálně.

14
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Citlivost bodu.
« on: September 10, 2021, 17:17:30 »
Ahoj,
Jsem PM a keše v Locusu zobrazuju přes Y&MDův doplněk GeoGet4Locus, kde mám uloženou celou databázi geogetu. Pokud někam jedu na kešky tak si vždy příslušnou oblast přímo v geogetu aktualizuji a pak celou databázi stáhnu do Locusu. Navíc tohle chování pozoruji až u nového Locusu a verze starší to nedělalo.

15
Locus Map / Re: [APP] - version 4.3.+ ( 28. 7. 2021 )
« on: August 10, 2021, 22:42:06 »
@Menion
Thanks for the advice on this setup option, I didn't know. The Navigation Bar is already displayed according to my ideas.

Pages: [1] 2 3 4