Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Dan S.

#106
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Navádění
February 12, 2016, 09:43:20
Pročetl jsem si článek o navigaci a navádění na http://www.locusmap.eu/cz/tip-for-the-weekend-voice-only-navigation/. Zkoušel jsem psát dotaz k tomu článku, ale pořád mi to vyhazuje error, tak se zeptám tady.

Co přesně znamená, resp. dělá, když v navádění zapnu upozornění na každý trackpoint, viz z článku V Pokročilých nastaveních doporučuji ........................ zapnout Upozorňovat na každý trackpoint . Mám nastaveno upozornění na změnu směru, na odchýlení od trasy, ale zatím jsem nezjistil, co dělá to upozornění na trackpoint.
Díky
#107
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: náměty
February 11, 2016, 12:45:01
Někde jsem četl, že na letošek máš v plánu předělat "Body zájmu", tak bych se přimlouval za možnost skrytí(zobrazení všech POI, zrychlilo by to práci s mapou, viz http://help.locusmap.eu/topic/poi-onoff-offline-db-poi
#108
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: náměty
February 10, 2016, 15:31:56
v beta fázi to je už více než rok :-)
#109
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: náměty
February 08, 2016, 19:53:13
Menione mohl bys změnit ikonu u "Body zájmu"? Je to stejná ikona jako u " Data" a pokud máš ikony např. v pravém panelu, tak nepoznáš která je která. Dík
#110
Jak funguje výpočet navigace, pokud použiji navigovat po trase?  Příklad, naklikám si trasu např. na mapy.cz nebo využiji dříve zaznamenanou trasu a u ní si vyberu "navigovat", jak dojde k výpočtu povelů (odboč vlevo, vpravo,...), potřebuji k tomu internet nebo je to offline?
#112
Já moc Locus jako navigaci v autě nepoužívám, jezdím s Google maps, ale když jsem zkoušel Locus, tak neříkal sjezdy z dálnice (výpočet přes MapQuest).
Jinak se přimlouvám za úpravu navigace dle varianty ll
#113
Filtry používám často, je to super, jen by bylo fajn, kdyby filtr uměl hledat i v poznámkách u gpx souborů.
#114
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Alerty POI
January 08, 2016, 20:28:00
Dá se nějak nastavit upozornění na "Body zájmu" z databáze stahované spolu s LoMapou? Resp myslím body, které si zobrazím z této databáze přes symbol "očička".
#115
Už to funguje v pořádku, dík za rychlou opravu.
#116
Hlásím problém s Google Diskem v Locusu. Mám verzi 3.14.1 a celkem často se mi stává, že při importu gpx souboru z Google Disku si jej Locus načítá velice dlouho (v řádech desítek sekund až minut) do té doby než Locus natvrdo ukončím. Po restartu Locusu se z Google Disku odhlásím (tapnuti na odhlášení) a v tom se mi objeví soubory z mého GD a odhlášení neproběhne. Další gpx už se importu je bez problémů. Po nějaké době se proces zas opakuje. Stává se mi to v telefonu i v tabletu.
gpx jsou objemově malé, cca do 1 MB.
#117
A označení oblíbených tras hvězdičkou?
#118
Kde se to dá nastavit vím, jen bych to chtěl rychlejší.
menoin ... Je to škoda, že je to komplikované, bral jsem podobnost stejně jako "Zapínání obrazovky", které tam je. 
#119
Zdravím,
šlo by doplnit do "Rychlá nastavení" další možnost, a to nastavení zámku orientace obrazovky (otáčení obrazovky), tak abych si mohl orientaci zamknout a odemknout podle potřeby?
Zatím to lze přepínat jen v systému, ale tím si zamknu orientaci všech aplikací.
Dík
#120
Zeptám se tady, ať nezakládám nové téma. Jak je to s aktualizací MAP1.EU v Locus store, budou se aktualizovat nebo se s nimi již dále nepočítá? Poslední aktualizace těchto map je z 12.2014.