Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Dan S.

#151
ne, já si nechám vytvořit sms a v ní je pouze:

N12°23.456, E 78°90.123

a já si dopíšu co potřebuji, vůbec to nejde přes clipboard (to mi připadá zbytečně složité.
Pokud bys chtěl psát např. sms a vložit do něj svou polohu, tak to uděláš obráceně, vložíš polohu z Locusu a potom píšeš text.
#152
to je super, moc by se mi to hodilo (a nemyslím, že jenom mě)
ad webová služba... zatím jsem zkoušel Live tracking a tohle zas moc nevyužiju, to sdílení v locusu by bylo lepší.
#153
zpětně to používám přes sdílení, a to jak sms-ko, mailem,...
#154
to by mě taky zajímalo, párkrát jsem to už řešil a to tak, že zkopíruji vše do clipboardu a potom vkládám vše a umazávám.
#155
Chci se zeptat, zda lze nějak sdílet svou polohu mezi dvěmi telefony s Androidem a Locusem Pro, tak, že v Locusu vidím polohhu toho druhého a on zas moji polohu? Ideálně bez webové služby.
#156
no, asi 10 z 10-ti, jen jsem nechtěl být tak rýpavý :)
#157
V poslední aktualizaci (2.18.0) se vyskytuje chyba při výběru tras. V Locusu mám vytvořené složky a v každé několik tras. Když si složku otevřu a vyberu trasu/trasy, tak se spodní lišta (jak v ní je - výběr, řazení, možnosti) probarví do šeda a je neklikatelná, nelze s ní nic dělat. Když z té složky vyjedu a zpět se do ní vrátím (vybrané trasy jsem nechal zakliknuté), už je lišta klikatelná a trasu/trasy můžu editovat, exportovat,...
Tohle se stane 9x z 10 výběrů, dělá mi to v telefonu i tabletu.
#158
Chtěl bych se zeptat jestli ovlivňuje svižnost a funkčnost Locusu počet nahraných (importovaných) tras? Jestli Locus nemá problém s databázi tras 200 a vice.
Dík