Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Dan S.

#121
Ano, jde. Vybrat si trasy (kliknout na "očičko"), potom na ikonu klíče (vpravo dole) a poté na rozbalovací nabídku (vpravo dole)
#122
do PC přes nějakou webovou službu - Strava, bikemap.net, gpsies.com,...
k druhému - najeď si v locusu do Data - Trasy a tam bys měl vidět všechny trasy nebo složky (pokud sis je udělal), v seznamu tras je vpravo takové očičiko - to odznač (nesmí svítit modře) a tím trasu vypneš. Stejným způsobem ji znovu zobrazíš.
#123
Hiking theme je na tom rychlostně +- stejně jako vestavěné témata. Jen ten Osmarender se rychleji načítá.

Ještě jedna věc, lze nějak schovat body zájmu - ty z databáze, která se stahuje společně s Locusí vektorovou mapou? Při určitém zoomu mapy je mapa nepřehledná viz prtscrn.
#124
OK,
ještě taková malá offtopic otázka, čím to je, že vestavěné témata (turistika, kolo) jsou pomalejší (vektorová mapa se déle načítá při pohybu, zoomu) než např. téma z paws.cz (osmarender_gccz nebo Hiking z locus store?
#125
Našel jsem chybu vykreslení vektorové mapy při použití interního témata (turistika i kolo), modrá TZ se vykresluje chybně (dvě modré čáry), viz prtscr.


#126
Moc si nedokážu představit, proč mít různé nastavení Locusu pro turistiku, cyklo apod. Např. když používám záznam trasy, tak na jedno ťapnutí si vyberu z mých přednastavených možností (záznam pro chůzi, cyklo, auto,...), dashboard taky mám různý pro turistiku, cyklo,...
#127
Při pokusu o zobrazení menu/nabidky v Položky se zobrazí pouze černé okno.
#128
to znamená, že mapy Shocart by se nakonec v Locusu objevily a daly nakupovat? Už jsme to spolu řešili cca rok zpět a vím, že je problém na straně Shocartu.
#129
Mám dotaz k nové verzi 3.12. Šlo by přidat do Locusu i cykloserver.cz stejně jako je to s gpsies.com? Přece jenom tras v ČR je více na cykloserveru.
#130
tuhle funkci máš v google mapách - provoz, není to dokonalé, ale funguje dostatečně
#131
Zdravím, používám Locus jako tréninkový nástroj, t.j. všechny tréninky na kole si zaznamenávám a potom exportuji na Stravu. Stravu používám jako tréninkový deník, vedu si v ní i další tréninky (které nemají GPS záznam trasy). Šlo by něco podobného udělat i v Locusu? Že bych si do Locusu zapsal i tréninky, které nemají GPS záznam (např ujeto xx km v čase yy:yy, posilovna,...) a tak mohl zobrazit i statistiky s těmito doplněnými zápisy.
Pokud to je blbost, tak to beru zpět :)
#132
Dík, funguje to.
#133
Při zobrazení mapy s interními tématy je to v pořádku, pokud použiji téma osmarender_gccz z paws.cz, tak je část mapy s modrým pokladem. Takže chyba bude spíš v externím tématu?
#134
Měl bych jeden problém s mapou a jeden dotaz, jedná se o vektorovou mapu ČR koupenou v Locus store. Část mapy (kolem Ostravska) má modrý podklad, to asi není úmyslně. Viz přiložený print screen Locusu.
https://drive.google.com/file/d/0B1lVa1EYflOdVXRIRXE4TS1kVHM/view?usp=sharing


A dotaz je k POI. Po zakoupení vektorové mapy v Locus store mi Locus nabídl stažení databáze s POI. Mě by zajímalo, zda lze tuto databázi časem aktualizovat zvlášť nebo se aktualizuje po zakoupení další mapy v Locus store?
#135
Jak to vypadá s spojením témat turistiky a kola?