Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Lugen

#31
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Navigace
March 30, 2014, 21:03:29
Ahoj, pro plánování trasy jsem pro zadání startovního a cílového bodu používal neco jako vyber na mapě, přesně už nevím jaký to mělo popisek a včera, když jsem si chtěl naplánovat cestu, jsem k mé nelibosti zjisti, že to tam již není. Pouze trochu podobné střed mapy, což se zrovna nehodí, když chci po mapě posouvat a dohledávat bod. Mohlo by to být prosím vráceno zpět?

#32
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: OT: AndroidMTK
March 18, 2014, 15:05:14
Mě padá i při pokusu o nastaveni, takze nemozne cokoliv uddelat

edit
Díky moc, 0,20 jede!!
#33
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / OT: AndroidMTK
March 15, 2014, 20:38:06
Mám na Vás jeden offtopic dotaz, nemáte někdo prosím starší verzi AndroidMTK pro stahování gps logů s gps trackeru do telefonu a nebyl by někdo ochotný ji někam nahrát? Poslední verze 0.22 mi padá.
Díky
#35
jj, tam už to jde  ;)
#36
Nejprve musím pochválit novou verzi, zdá se mi trochu více intuitivnější v ovládání nežli dříve. I vektorové mapy se načítají rychleji než u předchozích dvou verzí.
Ale nyní k problému. Pokud mam naimportovanou trasu a chci odstranit její část, ať jako "Odstranit vše před", nebo "Odstranit vše po" tak aplikace spadne.
Díky
#37
Díky, příští tden na to juknu  ;)

To určení, jak často se maj opakovat symboly na čáře, nikoho nenapadá?
#39
Za mě testovací verze 2.12.0.2 v poho...
#40
Bohužel také musím potvrdit výrazně pomalejší načítání map, než u předchozí verze. Hlavně při zoomech 15 a níž, kdy se vykresluje více prvků.
Logy poslány emailem, provedeno totéž ve staré verzi a pak v nové, snad jsou vpořádku.
#41
Děkuji, ani jsem nečekal, že bude změna provedena takto rychle, pokud by vůbec nastala.  ;)
#42
Tak taky mě to mohlo napadnout, omluva na mé straně.  ;)
Takže jedině jedině vypnout spojnici středu s pozicí gps, že ano?!
#43
Bohužel, je to tak. Zoušel jsem na mojí Pro verzi poslední aktualizace na Mot. Defy s CM 7.2, ale i na free verzi na Xperii mini pro s původnim aktuálním OS.  Nereaguje to ani na změnu velikosti a barvy písma.
#44
Pokud jde o volby Vykreslit vzdálenost a Vykreslit azimut, tak po odkliknutí nereagují. Oba údaje jsou stále na místě. Vyzkouším ještě na jiném telefonu. Nešlo by ten údaj u křížku prosím zahodit, pokud se dubluje s údajem u čáry? Nebo zobrazit info o budu na trase úplně nejvýš? Samo chápu že toho je moc a až se bude upravovat něco v této části kódu.
Díky L.
 ;)
#45
Mohu otravovat s jedním dotazem týkajících se vykreslovacích témat?
Upravil sjem si téma spojující některé vlastnosti locusího tématu a tématu odtud: http://osm.paws.cz/ Ale mám tam nějaké chyby. Nedaří se mi vykreslit symboly u jiných turistických značek, než je naučná stezka (prvda je zatím zapsána k vykreslování jen žlutá, ale ta se mi taky nevykresluje).
Dále se chci zeptat, zda-li je nějak možné upravit frekvenci symbolů přidaných k linii, například aby se opakovy hned za sebou - chtěl bych tak vykreslit útesy a srázy jako se vykreslují na webu. Nyní je zub uržující směr propadu srázu jednou za čas, pro orientaci to většinou sice stačí, ale není to ono.
Díky L.
Přikládám téma: