Vzdálenost a azimut

Started by Lugen, May 18, 2013, 16:46:25

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Lugen

CHci se zeptat, zda-li jde nějak vypnout atimut a vzdálenost u kříže. Při zvýraznění bodu na trase překrývá vzdálenost od začátku trasy a znemožňuje její čtení. Navíc u spojnice mezi pozicí a křížem by tato informace určitě stačila.
Díky
  •  

Menion

#1
no to se omlouvám ale tohle možné není. šlo by jedině zrušit zobrazení těch čísel v nastavení > navádění a pak si je nechat zobrazit v horním panelu. Obě (na konci i uprostřed) totiž vypnout jdou, ale jen jedno (jen nakonci u středového kříže) nikoliv
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Lugen

#2
Pokud jde o volby Vykreslit vzdálenost a Vykreslit azimut, tak po odkliknutí nereagují. Oba údaje jsou stále na místě. Vyzkouším ještě na jiném telefonu. Nešlo by ten údaj u křížku prosím zahodit, pokud se dubluje s údajem u čáry? Nebo zobrazit info o budu na trase úplně nejvýš? Samo chápu že toho je moc a až se bude upravovat něco v této části kódu.
Díky L.
 ;)
  •  

Menion

#3
ty jsi vypnul tohle http://docs.locusmap.eu/doku.php/manual ... yle_on_map "Draw distance", "Draw azimuth" a přesto vidíš tyhle informace během navádění na bod?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Lugen

#4
Bohužel, je to tak. Zoušel jsem na mojí Pro verzi poslední aktualizace na Mot. Defy s CM 7.2, ale i na free verzi na Xperii mini pro s původnim aktuálním OS.  Nereaguje to ani na změnu velikosti a barvy písma.
  •  

Menion

#5
jo teď koukám na ten screenshot. To se omlouvám, to nastavení na které jsem tě odkázal se týká navádění na bod nebo podél trasy ale ty máš zobrazenou jen spojnici mezi středem mapy a GPS. Na tu se to nevztahuje.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Lugen

#6
Tak taky mě to mohlo napadnout, omluva na mé straně.  ;)
Takže jedině jedině vypnout spojnici středu s pozicí gps, že ano?!
  •  

Menion

#7
Zkousel jsi posledni 2.12.0 verzi?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Lugen

#8
Děkuji, ani jsem nečekal, že bude změna provedena takto rychle, pokud by vůbec nastala.  ;)
  •