Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Betonar

#31
I ideas mostlike differs from majority wishes but anyway....

-ability to import data from more then one GPX files to more then one categories AT ONCE - doing this everyday get realy boring/repetetive and this feature would make it more automated
-ability to postpone sleep mode during data importing
-ability to see atributes in geocaching "module"
-i would also very apriciated to see feature which would allow to download full listing + hint pictures, offline maps like c:geo does to cashes we have imported from GPX file


PS: I didn't expected to see PRO version so cheap ;-)
PS2: Personaly I prefer offline usage and don't seek feature which would consume battery like camera usage
#32
Yes, it is.

Klobouk dolu. Máš to opravdu vymyšlené. Pomalu zjišťuju, že jak je Locus geniální. Dnes už jsem šel na PayPal a v tom jsem objevil zmínku o Free verzi a opak jsem BOUŽEL nenašel. Na kdy ho plánuješ ?
#33
<English>
Hello,
I would like to see feature that would allow to delete content of category. Today we have no way to delete all waypoints in one category therfore if we want to load latest GPX we must delete category and create new one with same name or use other name.
</English>

<Czech>
Přál bych si, aby Lucus obsahoval možnost smazat obsah kategorie. Nyní, když chci do locusu nahrát právě vygenerované GPX, tak musím stávající kategorii smazat a vytvořit novou se stejným jménem a nebo vytvořit novou. Pokud chci aktuální informace každý den, tak musím toto provádět denně a je to zbytečné.
</Czech>
#34
Díky za info. V tomhle způsobu použití telefonu budu asi vyjímka, i když více lidí má firemní telefony na volání a sms a ostatní služby musí řešit jinak.
#35
Měl bych ještě další otázku. Pokud tomu dobře rozumím, tak se licence váže na SIM. Já telefon používám pouze na geocaching a jako elektronickou mapu, tj sim vkládám pouze když chci na internet. Budou mi v takto používaném telefonu fungovat placené mapy ?
Náhodou nevíte někdo v jakém měřítku je tato online mapa ?
#36
Troubles & Questions / Re: Přihlášení geocaching
February 20, 2011, 16:25:45
Víš, já myslel, že se apka domnívá, že se pokouším obejít ochranu/demo limit a používat jí i po vypršení. Díky za rady, vše už běhá.

Tak to jsem nevěděl, já jsem s geocachingem začal právě teď čerstvě :) Měl jsi pravdu, bylo to tím. Jsem skrytě doufal, že jako čech budeš tomuto problému předcházet.

Díky za rychlou pomoc !
#37
Troubles & Questions / Re: Přihlášení geocaching
February 20, 2011, 13:54:43
Hmm, ještě necelých 14dní mám možnost koupit Smartmaps s 30% slevou. Bez vyzkoušení geochachingu bych do koupě nešel.

No právě jen zkouším. Asi jsem si tím zazdil cestu k dalšímu používání dema. No hold jsem měl myslet
#38
Zdravim,
stáhnul jsem si demo Smartmaps a chtěl jsem zkusit geocaching. Boužel je vyžadováno přihlášeni, ale není uvedeno do čeho. Zkoušel jsem, své přihlašovací údaje na geocaching.com, ale neakceptuje je to. Před první výzvou k zadání přihlašovacích údajů se mi ukázalo "okno", které neobsahovalo žádný popis. Tato featura je pro mě dost důležitá a chtěl bych jí vyzkoušet. Free aplikace (c:geo+Locus) fungují bezvadně, ale je nutné stále měnit mapy a protože ani na tu největší kartu se nevejde všechno, co nabízí SmartMaps v pouhých 480MB. Nějaký nápad, proč mi to nejde nebo jaké přihlašovací údaje to chce ?

PS: Doufám, že nevadí, že můj login obsahuje písmena "á" a" ř " <!-- s;-) -->;-)<!-- s;-) -->


Edit: Další věc. Chtěl jsem si dočasně uvolnit místo na paměťové kartě a tak jsem Smartmaps smazal (neodisnastaloval). Když jsem ho chtěl použít znovu, tak jsem šel na market a stáhl ho znovu. Teď v aplikaci vidím pouze raster, i když mám mapy stažené. Ví někdo, co je za problém ?