Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - Betonar

#1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Přidání bodu
August 23, 2011, 22:05:07
Posledně byl můj report ignorován, tak se nebudu ani moc rozepisovat. Když chci přidat ručním zadáním souřadnic bod, tak viz screen 1, 2 v zipu
http://tmu.trackmania.cz/tom.cz.73/Locu ... report.zip
Myslím, že je to poměrně jasné. Pokud by byl zájem mohu rozepsat
#2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Waypointy
August 21, 2011, 10:51:33
Zdar,
během všerejška se mi opět přestaly zobrazovat waypointy (normalní i geocaching) a po aktualizaci problém přetrvává. Nejsou vidět na mapě a nejde na ně navygovat, pouze kompas. Můžu udělat proto, aby tento bug byl opraven ?

Btw automatická Locus na mém LG540Op. nedokáže sám zjistit, že mám zapnutou GPS a vždy ho musím zapínat sám, ale o tom už jsem jednou psal. Satelity taky občas nehledá, i když je GPS zapnuté v Locusu i telefonu. Musím otevřít "satelity" v Locusu a pak je teprv najde
#3
Ahoj,
chtěl bych se nejprve zeptat, jestli Vám korektně fungují GEOCACHING waypointy
Díky za info
Betonář
#4
Recently I entered incorect coordinates of final point of one mystery cache. I couldn't  find way how to edit it/delete so I created how waypoint but I think this ability should be available. Or did I everlooked somethink ? Thanks for advice !
Betonar
#5
How to reproduce:
Press dedicated home button while data import (gpx) - >catogory wil be deleted
Currently I use 1.0.0 Pro but this bug was present even in older free version. Have tried latest "beta"
#6
<English>
Hello,
I would like to see feature that would allow to delete content of category. Today we have no way to delete all waypoints in one category therfore if we want to load latest GPX we must delete category and create new one with same name or use other name.
</English>

<Czech>
Přál bych si, aby Lucus obsahoval možnost smazat obsah kategorie. Nyní, když chci do locusu nahrát právě vygenerované GPX, tak musím stávající kategorii smazat a vytvořit novou se stejným jménem a nebo vytvořit novou. Pokud chci aktuální informace každý den, tak musím toto provádět denně a je to zbytečné.
</Czech>
#7
Zdravim,
stáhnul jsem si demo Smartmaps a chtěl jsem zkusit geocaching. Boužel je vyžadováno přihlášeni, ale není uvedeno do čeho. Zkoušel jsem, své přihlašovací údaje na geocaching.com, ale neakceptuje je to. Před první výzvou k zadání přihlašovacích údajů se mi ukázalo "okno", které neobsahovalo žádný popis. Tato featura je pro mě dost důležitá a chtěl bych jí vyzkoušet. Free aplikace (c:geo+Locus) fungují bezvadně, ale je nutné stále měnit mapy a protože ani na tu největší kartu se nevejde všechno, co nabízí SmartMaps v pouhých 480MB. Nějaký nápad, proč mi to nejde nebo jaké přihlašovací údaje to chce ?

PS: Doufám, že nevadí, že můj login obsahuje písmena "á" a" ř " <!-- s;-) -->;-)<!-- s;-) -->


Edit: Další věc. Chtěl jsem si dočasně uvolnit místo na paměťové kartě a tak jsem Smartmaps smazal (neodisnastaloval). Když jsem ho chtěl použít znovu, tak jsem šel na market a stáhl ho znovu. Teď v aplikaci vidím pouze raster, i když mám mapy stažené. Ví někdo, co je za problém ?