Main Menu

Recent posts

#1
Narazil jsem na problém (stejný případ v Locusu classic na jiném telefonu), že import vyexportované trasy z Garmin connectu, mi první 1km udělá rovnou čáru. Mapy.cz trasu zobrazí správně. Má někdo stejný problém?
#2
Hallo!
Ich würde gerne die Overlayfarbe bzw. Transparenz ändern. Kann man das das? Wenn ja wie?
Danke für Tipps :)
#3
Jaký máš Jakube uživatelské jméno na geocaching.com? Koukám co by tohle mohlo způsobit a napadá mě jedině, jestli se špatně neposílá tvoje jméno ...

Případně můžeš zkusit filtr kde nebude figurovat uživatelské jméno, tedy
- zaškrnout "Včetně mnou nalezených"
- zaškrtnout "Včetně mnou skrytých"
- vyjmout "Adventure kešky"
#4
If you back up to the cloud, I would briefly log out of the cloud and log in again.
#5
Zdravím,
před časem mi přestalo fungovat Automatické zálohování. netuším proč, nic jsem v aplikaci nenastavoval. Už nějaký čas se mi v Locusu objevuje ,,červený vykřičník", na který když kliknu, vidím v Oznámeních, že:

Automatické zálohování
Chyba: bohužel, tohle nyní nefunguje
Nelze nalézt ověřovací údaje
zzgdr, code: 401

Proces neúspěšný.

Netuším, co s tím, ale tohle potřebuji, aby fungovalo. Poradíte? Díky.
#6
Quote from: michaelbechtold on May 31, 2024, 10:42:23Hi selfishchalk,
you should report this to the help desk rather than the form.
They will guide you to take detail logs e.g. to look "under the hood".
20-30%/h is EXTREME (I never read of such in my Locus history since 2012), so there should be a "smoking gun".
Cheers
Michael
Thanks for your advice.
#7
There are no more new functions in Locus Classic. It is currently in maintenance mode. Only bugs are fixed here and at some point even that will no longer be possible.
It is best to switch to Locus Map 4. It already has so many new and good features. You can test it for one year free of charge. If you don't like it then you can go back to classic.
#8
Troubles & Questions / Re: [Solved] Access offline ma...
Last post by big - Yesterday at 10:28:02
Hi,
moving out maps works pretty good, but I would like to have the data/media folder configurable as well... Any chance to add this to Locus classic as well?
Thanks!
#9
Danke Wolfgang, das schaut gut aus.
Das hilft mir sehr weiter. !!
Grüße, Johann
#10
Hallo Johann
schau mal
https://www.hoehlenwelt.eu/PHP/Koord/Koord_menue1.htm

In der Karte liegt die Koordinatenkreuzung zwar nördlich  der Wegbiegung, aber vom Grundsatz her sollte es stimmen
Gruß Wolfgang