Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Marcio

Pages: [1]
1
Ahoj. Tak problém je vyřešen. Měl jsem teď takovou rošádu s telefony a zjistil jsem, že chyba byla v nahrání nastavení ze zálohy, nejspíše při přechodu z Locusu free na pro. Provedl jsem reset nastavení, všechno nastavil znovu (tak, jak to bylo) a funguje to správně!

2
Ahoj, mám podobný problém, tak to píšu sem, ať zbytečně nezakládám nový thread.
Když potřebuji vidět v locusu svoji polohu, zapnu jej a nechám si zobrazit svoji pozici na mapě. Při startu se tedy zapne GPS, najde polohu a zobrazí. Ale když vypnu displej a po chvilce jej znovu zapnu, GPS sice vypadá zapnutá, ale satelitek v horní liště chybí a polohu mi už nezobrazuje. Mám vyzkoušeno, že když Locus nechám zapnutý a vyjedu z něj home tlačítkem a vypnu displej, tak při najetí do locusu se GPS zapne a lokalizuje polohu. Taktéž kdykoliv když je problém vyjedu home tlačítkem a najedu zpět, se GPS zapne.
Mám zaškrtnuto "Vypnuto, pokud je skrytá". Když ji nechám zapnutou pořád, je vše OK. Ale když je to jako "seklé" a zapnu nahrávání trasy, GPS zůstává neaktivní.
Takže to hádám na nějakou chybu.
Ještě doplňuji, že mám nastaveno nikdy nevypínat displej a vypnutý lockscreen.

Pages: [1]