Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Marcio

#1
Ahoj. Tak problém je vyřešen. Měl jsem teď takovou rošádu s telefony a zjistil jsem, že chyba byla v nahrání nastavení ze zálohy, nejspíše při přechodu z Locusu free na pro. Provedl jsem reset nastavení, všechno nastavil znovu (tak, jak to bylo) a funguje to správně!
#2
Ahoj, mám podobný problém, tak to píšu sem, ať zbytečně nezakládám nový thread.
Když potřebuji vidět v locusu svoji polohu, zapnu jej a nechám si zobrazit svoji pozici na mapě. Při startu se tedy zapne GPS, najde polohu a zobrazí. Ale když vypnu displej a po chvilce jej znovu zapnu, GPS sice vypadá zapnutá, ale satelitek v horní liště chybí a polohu mi už nezobrazuje. Mám vyzkoušeno, že když Locus nechám zapnutý a vyjedu z něj home tlačítkem a vypnu displej, tak při najetí do locusu se GPS zapne a lokalizuje polohu. Taktéž kdykoliv když je problém vyjedu home tlačítkem a najedu zpět, se GPS zapne.
Mám zaškrtnuto "Vypnuto, pokud je skrytá". Když ji nechám zapnutou pořád, je vše OK. Ale když je to jako "seklé" a zapnu nahrávání trasy, GPS zůstává neaktivní.
Takže to hádám na nějakou chybu.
Ještě doplňuji, že mám nastaveno nikdy nevypínat displej a vypnutý lockscreen.