Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - otan

#1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Čísla satelitů
August 11, 2015, 20:32:53
Možná už je to něco staršího ale až dnes jsem si všiml že na obrazovce GPS jsou čísla satelitů jak GPS, tak Glonass, ale i nějaká nad 200. Tak by  mě zajímalo jestli je to nějaká novinka Locusu nebo Androida 5.1.1,  protože si nevzpomínám že bych tam ty nad 200 někdy viděl. A co to je vůbec za systém?
Diky


Psáno v Xperia Z3C

#2
Zdravím a poslušně hlásím (jsou to drobnosti, ale nedá mi to):
A) pokud se pokusím změnit adresář pro vektorové mapy (na SD kartu) pomocí toho nového menu tak to skončí hláškou že proces neúspěšný (Android 5.1.1). Edit: člověk nemůže všemu věřit - zřejmě po restartu Locus ty adresáře vidí.
B) odkaz na novinky - pokud tapnu přímo na některou novinku tak to skončí na prázdné úvodní stránce, takže je nutné jít do menu, vybrat novinky, přepnout do češtiny... Pokud tapnu na ikonu www tak jsem rovnou na novince (ale stejně musím přepnout na češtinu).

Psáno v Xperia Z3C
#3
Díky moc za doplněk pro Munzee! Všiml jsem si že má drobnou a spíš nepodstatnou chybu - nefunguje "zobrazit vlastní". V praxi to asi nikomu nebude vadit, ale když už to zatržítko tam je...

Psáno v Xperia Z3C

#4
Už jsem se ptal jinde a blbě a tak to ještě zkusím tady a trochu jinak:
Měl jsem za to, že když naklikám do mapy trasu (a ta vede do vysokého kopce), tu uložím, stáhnu výšková data a podívám se na statistiku, tak se dozvím jaká je ta vzdálenost do kopce. Ale ty vzdálenosti ("vše" a "stoupání") jsou tam stejné,  navíc min. a max. výška je také stejná. Přitom hodnota převýšení je správná.
Je to chyba výpočtu té statistiky nebo moje (třeba tam diletantsky očekávám něco co tam nemá být)?
Díky

Psáno v Xperia Z3C

#5
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / import NMEA
May 04, 2012, 15:05:14
Není to nic nezbytně nutného, ale když se snažím dostat do Locusu cestu zaznamenanou z jiného zdroje (v NMEA) tak to standardní nástroj pro import nevidí, přitom když ty cesty nakopíruju rovnou do patřičné složky v Locusu tak tak jsou.
Nešlo by tedy poupravit ten importní filtr tak aby pobral i NMEA.
A pak ještě taková malá nelogičnost - když importuju cestu v gpx (a asi i kml) tak se to po výběru souboru ptá do jaké "Kategorie" do umístit, ale stejně to tam neumístí protože to dá do automaticky do "Stopy".
Díky