Nove funkce v Locusu

Started by TomDavid, February 04, 2016, 08:21:14

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Menion

@Dan Seliga: no jo zatr, co s tím. Ta chyba kterou to vyhazuje totiž nepramení přímo od Locusu ale od Androidu jako takového. Pro přístup do Storu nebo i pro spuštění live tracking je potřeba ověřit vybraný účet. Volá se tedy nějaký vnitřní Androidí "Account manažer" a ten přes internet rychle ověří, jestli je účet stále platný nebo není. A zde, místo nějaké rozumné odpovědi vypadne takhle hláška. Nechápu proč se mi to nikdy nestalo a proč vám teď najednou ano a to více lidem naráz. Hmm

@Ja Som: zkontroluj prosím adresář Locus/data/database, jsou tam waypoints.db a tracks.db soubory, které právě udržují tato data. Kouknul bych jestli nejsou nějak zamčené pro zápis. Napadá mě ale že bych být tebou stčil kartu do počítače a udělal takovou tu "kontrolu dat", jestli ta karta sama o sobě je v pořádku.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Horalka

O víkendu jsem si zase hrála s LT.  Vysledovala jsem, že když spustíme LT na dvou různých přístrojích téměř souběžně před barákem na wifi, tak naběhne v pohodě vždycky. Ale když chci LT zprovoznit nejdřív jen na jednom zařízení a jakoby nemá koho dalšího sledovat, tak mi téměř vždy hodí eror 11303.   

Šla jsem na procházku a manžel mě doma sledoval, do toho jsme si telefonovali, jak hodně se liší realita od zobrazení a mělo to docela zpoždění, byla jsem chvílemi i o nějakých 700 m už dál. Obnovování máme nastavený na 15 sekund. Ale připouštím možnost slabého signálu (pohraničí) a zhoršení toku dat.

Další den jsem šla na běžky a chtěla se taky nechat sledovat, ale bohužel mi to vůbec nešlo v terénu zapnout, pořád ta chyba 11303, přitom GPSies fungoval.

Prosím to nepíšu jakože si stěžuju, jsem vděčnou a nadšenou uživatelkou Lokusu a LT je super funkce, mám pochopení, že se to musí postupně vychytat  ;)
  •  

rolfovo

Naprosto parádní funkce! Kdyby se to ještě nějak časem povedlo propojit se sledováním přes webové rozhraní, bylo by to úplně nej. Ideálně track, co se vykresluje jako v aplikaci. Občas používám při výletech jedno nepříliš vychované řehtající vozidlo se čtyřma kopytama a někdy by se mohlo hodit, kdyby se někdo mohl podívat, kde že v tom lese ležím, až se vrátí domů beze mně ;-)
  •  

Ja Som

No laboroval som s tým dva dni a asi šarapatu ozaj robí tá  karta.Keď ju strčím do počítača zahlási - vyskytol sa problém s touto jednotkou skontrolujte jednotku a opravte ju.Na tejto jednotke sa našli chyby.Ale dám kontrolovať aj opraviť a počítač zahlási že sa žiadne chyby nenašli.Lenže  táto karta sa správa akosi divne.Napr. vymažem fotografie zo zložky či už počítačom alebo na telefóne a po čase sú v zložke fotografie znova.To som zistil dnes.Predtým deň som to skúšal tak že som tvrdo vymazal v telefóne z SD karty celú zložku Locus a vymazal som aj aplikáciu z telefóna.Potom som ju nainštaloval znova a nové body záujmu (vaiponty) ostávali aj po vypnutí a zapnutí appky.Pokým sa po čase neobjavila znova na SD karte zložka Locus. Keď sa tam táto zložka objaví pri štarte appky mi zahlási - Našli sa zmeny v adresároch Locus Map Pro - Prosím vyberte predvolený adresár aplikácie.A sú tu dve možnosti - 1. /storage/emulated/0/Locus alebo druhá možnosť 2. /mnt/extSdCard/Locus Keď potvrdím 1.prvú možnosť nové vaiponty sa po uložení a zapnutí a vypnutí appky nestrácajú keď zvolím 2. druhú možnosť sú tam vaiponty z minulého roku a nové vaiponty po uložení a vypnutí a zapnutí appky zmiznú.
  •  

Dan S.

Mám prosbu k funkci Nejbližší body , jestli by nešlo zobrazit i body z offline databáze stažené spolu s LoMaps i v případě, kdy jsou body skryté (funkce Zobraz na mapě ). Stejně jako kešky, které vidím v Nejbližší body ikdyž je nezobrazím na mapě.
Locus Pro
  •