Aktualizace na Locus 2.10

Started by renegades777, March 22, 2013, 22:06:08

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Menion

#15
tak díky, perfekt ... myslím že po litém boji problém nalezen viewtopic.php?f=25&t=2946&start=20#p19731 ... mohla za to mapa Evropy která bude asi pěkně stará ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Miruzo

#16
Super funguje to.

Odoslané z LT15i cez Tapatalk 2
  •  

Menion

#17
perfekt, děkuju moc za pomoc!
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Miruzo

#18
Neni zac aj nabuduce.  ;) (teda dufam ze toho bude co najmenej)
  •  

sponn

#19
Zdravím. Asi blbej dotaz, ale jak vlastně provedu aktualizaci na novou verzi ?? novou instalací z google play ????
  •  

Kroko_CZ

#20
Ano , jakmile bude nová oficiální verze je na marketu jako  update.
backup BackuP BACKUP
  •  

sponn

#21
Už to vidím, díky moc.
  •  

psuk

#22
bohuzel aktualizace chybejici pravy panel nevyresila. Nemyslim si, ze se jedna o jednotky kusu, u mne se to stalo u obou zarizeni, na jinych forech jsem taktez cetl stejne stiznosti. Predelavat to rucne je pekny opruz. :evil:  :!:
  •  

dvzd

#23
Nesmis byt tak rozmazleny. Pri takovych velkych zmenach je lepsi starou verzi odinstalovat a az pak nainstalovat tu novou.
  •  

Menion

#24
no odinstalovat/naisntalovat je trošku skoro až moc drastické řešení. To jsem nikdy ani nikomu nenavrhoval, max v krajních případech. Nicméně ohledně pravého panelu jak říkáš psuku psalo více lidí, nicméně nepodařilo se mi od nikoho získat nějaké relevatní informace pomocí kterých bych zjistil proč a jelikož mi to přišlo jako minoritní chyba která každého stojí maximálně minutu práce, tak jsem se na to nakonec vykašlal. Takže omluva a prosím věnuj minutu práce nastavení pravého a horního panelu a díky změnám můžeš i hlavní menu upravit ;)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Čelda

#25
Upgradoval jsem Locus na trech zarizenich (mobily, tablet) a na vsech mne pravy panel zmiznul. Ale neberu to jako nejaky velky problem - naopak, jako prilezitost, rozmyslet si znovu, ktera tlacitka a funkce casto pouzivam a ktera ne. Jinak me napadlo, jestli tento jev nebyl nejak vyvolan tim, ze byla z Locusu odstranena extra funkce/tlacitko pro rychle prepinani map.
  •  

sponn

#26
Asi to fakt záleží na zařízení, mě po upgrade pravý panel zůstal a to včetně tlačítka pro rychlé přepínání map.
  •  

dvzd

#27
Ja mam nejakou starou verzi Locusu, dnes asi odinstaluji a nainstaluji novou, jestli uz je OK a nechysta se na dnes a nebo zitra nejaka nova aktualizace.
  •  

Menion

#28
další aktualizace bude tak na konci dubna. Tahle verze vypadá stabilně, žádný zásadní problém hlášen není, tak můžeš aktualizovat (a odinstalace opravdu není třeba)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Čelda

#29
Quote from: "sponn"Asi to fakt záleží na zařízení, mě po upgrade pravý panel zůstal a to včetně tlačítka pro rychlé přepínání map.
No ono je to asi jedno - ale ty myslíš jiné podobné tlačítko (vidíš, Menione, že to uživatelé nechápali, dobře že bylo zrušeno ...). To tlačítko, které myslím já, ti tam zůstat nemohlo, protože to bylo v Locusu zrušeno ! Viz též:
https://getsatisfaction.com/locus/topic ... let_it_die
Ale na funkci to nemá vliv a rostlináře už vůbec ne ... :-)
  •