Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Kynio

#1
Ok problém bude někde jinde..nejspíš čistý JVP funguje dobře. Problémy má asi jen JVQ verze..ještě sem dopíšu postřehy, kdyby náhodou někdy někdo hledal...

EDIT.. problém je v opravným patchi pro světelný senzor. Bohužel při jeho opravě přestane fungovat kompas. Je to chyba samsungu a trochu i kutilů co se snaží galaxy S zdokonalit :)
#2
Ahoj. Opravil jsi něco ve verzi 1.9.3 ohledně toho senzoru? Protože teď jsem flashnul JVP a kompas mi funguje bez problémů..
#3
JVP i JVQ, čili android 2.3.4 je oficiální od Samsungu. Nejedná se o alternativní ROMku
#4
Ano zkoušel jsem i nějaký kompasy z marketu. Ty ale fungují :-/ Nejspíš to ale opravdu bude romkou, protože třeba světelný senzor v těchto romkách taky nefunguje správně. Vracím se zpátky na JVH, kde problém s kompasem není..snad to brzo samsung opraví. Omlouvám se za poplach :)

Například google mapy taky fungují bez problému..
#5
Zdravím. Vlastním telefon Samsung Galaxy S. Jsem zastáncem stock FW spolu s upraveným kernelem (je to prostě nejstabilnější a nejrychlejší kombinace), nejlépe třeba speedmod. Bohužel mám problém s aplikací Locus ve verzích FW JVP a JVQ (čili android 2.3.4). Jedná se o kompas, kdy locus nesmyslně bere údaje z akcelerometru (pohybového čidla), nikoliv z magnetického čidla. Je to poznat tak, že jednak je pohyb hodně usekaný a jednak stačí telefon naklánět do stran a mapa se natáčí. Mohl bych poprosit o opravu této chyby? Nebo dělám něco špatně já? Aplikaci locus jsem si zaplatil, i kdyby stála 300Kč, rád si ji koupím, jedná se o nejlepší aplikaci na android co znám. Jsem cyklista, takže hojně využívám shocart mapy. Děkuji za pomoc

EDIT: Jen dodám, že až do FW JVH (2.2.3) funguje kompas bez problémů.