Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Kynio

Pages: [1]
1
Ok problém bude někde jinde..nejspíš čistý JVP funguje dobře. Problémy má asi jen JVQ verze..ještě sem dopíšu postřehy, kdyby náhodou někdy někdo hledal...

EDIT.. problém je v opravným patchi pro světelný senzor. Bohužel při jeho opravě přestane fungovat kompas. Je to chyba samsungu a trochu i kutilů co se snaží galaxy S zdokonalit :)

2
Ahoj. Opravil jsi něco ve verzi 1.9.3 ohledně toho senzoru? Protože teď jsem flashnul JVP a kompas mi funguje bez problémů..

3
JVP i JVQ, čili android 2.3.4 je oficiální od Samsungu. Nejedná se o alternativní ROMku

4
Ano zkoušel jsem i nějaký kompasy z marketu. Ty ale fungují :-/ Nejspíš to ale opravdu bude romkou, protože třeba světelný senzor v těchto romkách taky nefunguje správně. Vracím se zpátky na JVH, kde problém s kompasem není..snad to brzo samsung opraví. Omlouvám se za poplach :)

Například google mapy taky fungují bez problému..

5
Zdravím. Vlastním telefon Samsung Galaxy S. Jsem zastáncem stock FW spolu s upraveným kernelem (je to prostě nejstabilnější a nejrychlejší kombinace), nejlépe třeba speedmod. Bohužel mám problém s aplikací Locus ve verzích FW JVP a JVQ (čili android 2.3.4). Jedná se o kompas, kdy locus nesmyslně bere údaje z akcelerometru (pohybového čidla), nikoliv z magnetického čidla. Je to poznat tak, že jednak je pohyb hodně usekaný a jednak stačí telefon naklánět do stran a mapa se natáčí. Mohl bych poprosit o opravu této chyby? Nebo dělám něco špatně já? Aplikaci locus jsem si zaplatil, i kdyby stála 300Kč, rád si ji koupím, jedná se o nejlepší aplikaci na android co znám. Jsem cyklista, takže hojně využívám shocart mapy. Děkuji za pomoc

EDIT: Jen dodám, že až do FW JVH (2.2.3) funguje kompas bez problémů.

Pages: [1]