Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - OndraBM

#16
Zdravím! Včera jsem Locus instaloval do nového telefonu, tedy v nejnovější verzi a vrhl se do nastavování. Nějak ale v menu nemůžu najít tu položku, kterou se nastavuje otevření menu tažením od levého okraje displeje. Zvykl jsem si na to, ale teď ne a ne to nastavení najít a docela mi to chybí. Tak nevím, jestli jsem nějakej blbej nebo co ... připomeňte mi to prosím někdo...
#17
Prošel jsem, stáhl, vyzkoušel a NAŠEL!! osmarender orgmapsforge maluje mapu tak, jak ji vidím v c:geo a o to mi šlo. Ještě jednou dík za tip, pomohl!  :)
#18
Áha... chápu. Takže to abych zjistil, přes jaké téma mapu kreslí c:geo... Dík za info  ;)
#19
Ahoj, jde nějak Locusu říct, aby zobrazování vektorových map NEhnal přes MapThemes? Při veškeré úctě, Locus je parádní aplikace, koupil jsem verzi Pro a používám ji, kde všude se dá, život bez Locusu si už jaksi nedovedu představit. Ale vestavěné vzhledy map se mi prostě nelíbí a chtěl bych vektorové mapy zobrazovat naturálně tak, jak jsou vytvořeny. Jde to nějak?
Huawei G300, CM7-26022013-RomZ (Android 2.3.7), Locus Pro 3.5.3