Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - locus22

#1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Mapy Alp
December 20, 2012, 16:06:48
Díky moc to je opravdu to co jsem potřeboval:)
#2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Mapy Alp
December 19, 2012, 09:45:18
Ahoj, nevíte kde by se daly sehnat mapy Alp, konkrétně oblasti Zell an See, v podobném kvalitním provedení jako digitální mapy Kompass na PC? Existuje něco takového pro Android a Locus?
#3
Takže dík za rady, s novou verzí 2.8.1 to začalo fungovat lépe a můžu se ponořit do dalších možností programu.
Ještě jednu důležitou drobnost bych potřeboval pořešit. Když nahranou offline mapu ve složce osobní  spustím je někde mimo zobrazenou plochu.  Jak ji v okně vycentruji bez zdlouhavého posouvání plochy než na ni narazím?
Jsou to maličkosti které tu řeším, podle diskuze kterou tu účastníci vedou, ale každý začátek je těžký:) Díky za pomoc.
#4
jak nainstaluji doplněk SQL manager do firefoxu? Přes složku doplňky-rozšíření-instalace doplňku ze souboru?  To jsem provedl. Jak pak tento doplněk spustím?
#5
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Tablet a sqlitedb mapy
December 11, 2012, 10:58:48
Zdravím a předem upozorňuji, že s Locusem teprve začínám. Mám tablet Samsung Galaxy Tab2 7.0 a v něm verzi Locus-Pro-v2.7.4
A teď k problému. Sehnal jsem si několik různých map částí ČR a jal se je instalovat do tabletu. Nahrál na externí SD kartu do databáze Locus/maps. Spustil program a pomocí tlačítka pro přidání adresáře spustil inicializaci map. Jen dvě se objevi ve složce osobní a zbytek není vidět.
Marně s tím bojuji ale nedaří se mi naskládat všechny do toho adresáře, některé se jakoby neinicializují. zkusil jsem si vytvořit pod složkou Locus další adresáře a nahrál jednotlivé mapy do nich. Výsledek podobný, dvě se objevili ve složce osobní a další se jakoby ztratili a nejsou ve složce vidět. zůstal po nich jen soubor s příponou sqlidedb-journal s nulovou velikostí.
zkuste mi s tím pomoci nebo již z toho lehce šedivím. Dík.