Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - locus22

#1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Mapy Alp
December 19, 2012, 09:45:18
Ahoj, nevíte kde by se daly sehnat mapy Alp, konkrétně oblasti Zell an See, v podobném kvalitním provedení jako digitální mapy Kompass na PC? Existuje něco takového pro Android a Locus?
#2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Tablet a sqlitedb mapy
December 11, 2012, 10:58:48
Zdravím a předem upozorňuji, že s Locusem teprve začínám. Mám tablet Samsung Galaxy Tab2 7.0 a v něm verzi Locus-Pro-v2.7.4
A teď k problému. Sehnal jsem si několik různých map částí ČR a jal se je instalovat do tabletu. Nahrál na externí SD kartu do databáze Locus/maps. Spustil program a pomocí tlačítka pro přidání adresáře spustil inicializaci map. Jen dvě se objevi ve složce osobní a zbytek není vidět.
Marně s tím bojuji ale nedaří se mi naskládat všechny do toho adresáře, některé se jakoby neinicializují. zkusil jsem si vytvořit pod složkou Locus další adresáře a nahrál jednotlivé mapy do nich. Výsledek podobný, dvě se objevili ve složce osobní a další se jakoby ztratili a nejsou ve složce vidět. zůstal po nich jen soubor s příponou sqlidedb-journal s nulovou velikostí.
zkuste mi s tím pomoci nebo již z toho lehce šedivím. Dík.