Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - rolfovo

Pages: [1]
1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Jak se zbavit téhle hlášky?
« on: September 28, 2015, 22:26:58 »
Můžu poprosit o radu, jak se zbavit téhle otravné hlášky pokaždé, když chci pomocí ikonky vycentrovat mapu? Asi jsem někde něco nechtěně zapnul, ale teď to zanic nemůžu najít, kde se to vypíná... Díky předem.
2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Záznam trasy - malá chybka
« on: July 30, 2014, 14:41:14 »
Zdravím, všiml jsem si malé chybky při nahrávání trasy: když posunu během záznamu mapu někam mimo střed a pak jí pomocí příslušné ikonky pro vystředění vrátím zpět, není vidět čára záznamu trasy. Musím s displejem maličko kamkoliv pohnout a až pak se zobrazí.

3
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Problém se sdílením
« on: July 07, 2014, 12:01:47 »
Zdravím,
po poslední aktualizaci Locusu mám problém se sdílením zaznamenaných tras do Dropboxu (i kamkoliv jinam). Po provedení exportu s nastaveným následním sdílením se mi ukáže akorát tahle obrazovka, ačkoliv dříve to fungovalo a Dropbox i Google Disk mám v mobilu nainstalován. Jak z toho ven?4
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Jak dlouho se vám startuje Locus?
« on: July 10, 2013, 16:18:39 »
mně +- minutu a rád bych věděl, jestli je to klasická doba startu, nebo jestli je u mně něco špatně...
Díky Rolf

5
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Přenos bodů do JOSM
« on: April 27, 2013, 23:01:53 »
Zdravím, při zakreslování cest a bodů do OSM mapy jsem narazil na jednu nepříjemnou věc - když si z Locusu vyexportuju seznam bodů a otevřu ho v JOSM, vidím ten seznam bodů i se všemi detaily v jednom předlouhém řádku (viz. příloha). Jiné programy mi zobrazí jen křížek a název (mé pojmenování) bodu. Dá se tohohle balastu nějak jednoduše zbavit? Díky

6
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Nefunkční mapa MTB CR ??
« on: January 20, 2013, 22:40:28 »
Hezký den, už asi týden mi nefunguje v Locusu online mapa "MTB CR". Nevíte prosím někdo, kde je problém? Je to pro mě naprosto nejlepší styl mapy vč. turistického značení a vrstevnic a dost mi chybí. Při přepnutí na ní Locus píše pouze "Neznámý problém" :-(
Přitom stránky http://www.mtbmap.cz:8000/ fungují normálně...

7
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Live track
« on: August 17, 2012, 23:17:07 »
Zdravím, existují prosím nějaké veřejné servery, které by se daly použít pro online sledování projížděné trasy v Locusu? Nebo si každý musí naprogramovat svůj vlastní?
Díky

8
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Styly pro vektorové mapy
« on: June 30, 2012, 02:35:47 »
Hezký den, i když jsem se snažil hledat v nápovědě i na fóru, nikde jsem nenašel, jestli se dají nějak nastylovat vektorové mapy. V Locus shopu jsem našel nějaké styly, ale jenom pár a například základní styl OSM Mapnik chybí :-( Je možné to někde stáhnout, případně "nějak" svépomocí vytvořit a určit, jak má která cesta v závislosti na typu tagu vypadat? Díky moc předem za každou radu.

Pages: [1]