Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - rolfovo

#1
Zdravím, rád bych se zeptal, jestli je možné v Locusu zprovoznit live tracking nejen jako pouhé body okamžité polohy, ale jako čáry pohybu od spuštění trackingu (delší než 10 minut). Děkuji.
#2
Můžu poprosit o radu, jak se zbavit téhle otravné hlášky pokaždé, když chci pomocí ikonky vycentrovat mapu? Asi jsem někde něco nechtěně zapnul, ale teď to zanic nemůžu najít, kde se to vypíná... Díky předem.#3
Zdravím, všiml jsem si malé chybky při nahrávání trasy: když posunu během záznamu mapu někam mimo střed a pak jí pomocí příslušné ikonky pro vystředění vrátím zpět, není vidět čára záznamu trasy. Musím s displejem maličko kamkoliv pohnout a až pak se zobrazí.
#4
Zdravím,
po poslední aktualizaci Locusu mám problém se sdílením zaznamenaných tras do Dropboxu (i kamkoliv jinam). Po provedení exportu s nastaveným následním sdílením se mi ukáže akorát tahle obrazovka, ačkoliv dříve to fungovalo a Dropbox i Google Disk mám v mobilu nainstalován. Jak z toho ven?


#5
mně +- minutu a rád bych věděl, jestli je to klasická doba startu, nebo jestli je u mně něco špatně...
Díky Rolf
#6
Zdravím, při zakreslování cest a bodů do OSM mapy jsem narazil na jednu nepříjemnou věc - když si z Locusu vyexportuju seznam bodů a otevřu ho v JOSM, vidím ten seznam bodů i se všemi detaily v jednom předlouhém řádku (viz. příloha). Jiné programy mi zobrazí jen křížek a název (mé pojmenování) bodu. Dá se tohohle balastu nějak jednoduše zbavit? Díky
#7
Hezký den, už asi týden mi nefunguje v Locusu online mapa "MTB CR". Nevíte prosím někdo, kde je problém? Je to pro mě naprosto nejlepší styl mapy vč. turistického značení a vrstevnic a dost mi chybí. Při přepnutí na ní Locus píše pouze "Neznámý problém" :-(
Přitom stránky http://www.mtbmap.cz:8000/ fungují normálně...
#8
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Live track
August 17, 2012, 23:17:07
Zdravím, existují prosím nějaké veřejné servery, které by se daly použít pro online sledování projížděné trasy v Locusu? Nebo si každý musí naprogramovat svůj vlastní?
Díky
#9
Hezký den, i když jsem se snažil hledat v nápovědě i na fóru, nikde jsem nenašel, jestli se dají nějak nastylovat vektorové mapy. V Locus shopu jsem našel nějaké styly, ale jenom pár a například základní styl OSM Mapnik chybí :-( Je možné to někde stáhnout, případně "nějak" svépomocí vytvořit a určit, jak má která cesta v závislosti na typu tagu vypadat? Díky moc předem za každou radu.