Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - kolargol

Pages: [1]
1
(Já se tím rozhodně neoháním, já jen že na marketu jsou verze dvě a fakt netuším, jestli když vydáváš novou verzi, vydáváš je zároveň. Rozhodně tím "nevynucuju" tvou rychlejší reakci - ona snad totiž ani rychlejší být nemůže - nebo cokoliv jiného.)

EDIT: Vyzkoušel jsem verzi 1.9.7.2 tady z fóra a hlásím, že mapy na externí kartě na Transformeru jedou jako víno. Děkuju!

2
(Zeptám se jako pitomec - to je ta verze 1.9.7.1 tady z fóra? Z marketu mám staženou 1.9.7 a novější tam není - jo a mám samozřejmě koupenou pro verzi.)

3
Moc děkuju (zvlášť jestli se to podaří vyřešit).

4
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Mapy na externí SD (ASUS Transformer)
« on: August 17, 2011, 18:48:52 »
Ahoj,

za prvé bych chtěl poděkovat za tenhle skvělý program - dřív jsem používal Maverick, ale Locusu nesahá ani po kotníky...

A teď k věci - šlo by prosím při hledání uložených map brát v potaz externí SD kartu? Ono to vypadá, že jsem upadl na hlavu, protože třeba v Desiru samozřejmě mapy uložené v /Locus/maps na SD kartě bezvadně fungují, ale u tabletu ASUS Transformer je to jinak. Abych mapy viděl, musím je nakopírovat do (cestu beru z Root Exploreru) (root)/sdcard/Locus/maps. To je v pořádku, nicméně tohle není externí SD karta, ale zabudovaná interní a místa na ní není mnoho. Skutečná externí karta je přitom (zase podle RE) na cestě (root)/Removable/MicroSD - a tady když vytvořím složky /Locus/maps, mapy vidět nejsou...

Předpokládám, že by to algoritmicky nemusel být zvláštní problém, a strašně by mi to pomohlo - v říjnu se chystám do Kalifornie a těch map, co bych s sebou rád měl, není zrovna málo a externí SD karta je jediný rozumný způsob, jak je uložit.

Děkuju!

Pages: [1]