Kde jsou soubory Locusu v Android 13?

Started by OndraBM, August 28, 2024, 16:10:57

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

OndraBM

Ahoj ještě jednou, raději jsem to rozdělil do dvou témat. Druhá věc, která mě zaráží, je tato: že je zrušen domovský adresář v kořeni interního úložiště telefonu, mi nevadí, s tím se vyrovnat dokážu. Ještě před několika aktualizacemi jsem se ale v pohodě dostal k Locusovým souborům ve složce Android-Data - teď se ale tato složka jeví jako prázdná, přestože si v X-plore povolím i zobrazení skrytých souborů. Nakreslil jsem si své vlastní ikony bodů i kurzory polohy, ted si chci přidat novou ikonku bodů a nemůžu, protože nevidím soubory Locusu. Kde bych je prosím našel?
Děkuji, srdečně zdravím.
  •  

Menion

Zdravím,
stále platí, že tvoje zařízení je na Androidu 8.1 jak máš v popisu? Problémy s domovským adresářem začínají až na A11 a na A8 by dokonce mělo být stále možné umístit root aplikace do rootu interní paměti telefonu.

Nicméně od Androidu 13/14 už opravdu není možné šahat ani do Android/data. Má to dvě řešení. Lze se tam v pohodě dostat po připojení telefonu k PC, nebo Locus Map 4 nabízí možnost přesunu adresáře aplikace do Android/media, kam souborové prohlížeče mohou.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •