nelze se přihlásit na www.geocaching.com

Started by dachmh, January 20, 2024, 07:53:58

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dachmh

Ahoj,
mám problém s přihlášením na gc.com v novém telefonu, stránka pro přihlášení se nenačte, a to konkrétně:

Nástroje pro Geocaching -> Geocaching Live -> jakákoli funkce, mně jde především o PQ.
Sice funguje online živá mapa nebo to řeším offline přes druhý telefon a synchronizací, je to ale otravné.
Jinak zdá se vše funguje bezva!
Díky moc za případnou pomoc  ;) .

Locus Map 4 Gold
Xiaomi 13T, Android 14, HyperOS
  •  

Menion

#1
Zdravím,
znamená to tedy že klik na "My lists & PQ" (viz. screenshot) způsobí co? Otevře se web prohlížeč ale v něm se ani po chvíli nic nezobrazí? Je v telefonu nainstalovaný Chrome prohlížeč? (jiné my měli fungovat ale raději ...)

- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

dachmh

Ahoj,
moc děkuji za rychlou reakci  ;)
Po kliknutí na My lists & PQ se zobrazí klasická přihlašovací stránka na gc.com, ale po pokusu o přihlášení (Agree) asi za vteřinu načítání zůstane stránka neaktivní, stále stránka s Agree...
Ano, jedu přes Chrome  :) .
  •  

Menion

Díky.

Nic takového se mi neděje, tedy zkusme něco ... předně, přihlášení děláš přes jméno/heslo či nějakého poskytovatele?

Dále pak v nastavení profile je relativně nově možnost zablokovat přístup k základním informacím o účtu. Nevím proč ale vím, že pár lidí tohle mělo zapnuté a nějak to zlobilo. Prosím tedy o kontrolu, tady https://www.geocaching.com/account/settings/authorizations dole. To zaškrtávátko by mělo být odškrtnuté.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

dachmh

Ano, mám odškrtnuto. Přihlašuji se přes google.
Taky díky, snad se to poddá  :)
  •  

dachmh

  •  

Menion

Zkusil jsem si i zapnout přihlášení přes Google a též mi to v pohodě funguje.

Evidentně je tam problém v předání informace o dokončení přihlášení zpět do Locus Map ale proč se to děje, to je pěkná záhada. Osobně používám Pixel 5 též s Androidem 14, takže v tom by být problém neměl. Otázka je, jaký je nový HyperOS, s tím bohužel nemám naprosto žádnou zkušenost a jen tedy laboruju s tím, že jsi jediný kdo takovýto problém má.

Takže upřímně bohužel netuším ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Keddie

Měl jsem úplně stejný problém na tabletu Samsung S7 FE. Zkoušel jsem měnit výchozí prohlížeče a nakonec se zo povedlo. Teď jsem se odhlásil a už jsem se opět nemohl přihlásit. Pomohl až restart tabletu. S Chromem se to po zhruba 5 s čekání povedlo.
  •  

dachmh

Mi hned napadlo, že to nejspíš bude tím Hyper OS. Telefon jsem sice koupil s nadstavbou MIUI, ale bohužel jsem hned přešel na Hyper OS a Locus nevyzkoušel. Tak třeba se to s předpokládanou aktualizací podaří ;D. Zatím to budu dělat tak, jak popisuji v prvním příspěvku >:(.

@Keddie odzkoušel jsem vše dle tvých pokusů a zatím vše bohužel selhalo. Ale neházím vidle do hnoje ;).

Každopádně moc děkuji za ochotu a snahu pomoci a pokud se nějaký nápad objeví, jsem jedno velké ucho, teda oko 8)!
  •  
    The following users thanked this post: Menion