Ako nastaviť Locus do predvolených aplikáciií e-bike Bosch

Started by solide, January 08, 2023, 08:50:32

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

solide

Ahoj mám nový elektrobicykel Cube s motorom Bosch CX. V tomto bicykli mám aj aplikáciu Flow, ktorá mi presne zaznamenáva prejdenú trasu. Po ukončení jazdy si môžem túto trasu celú pozrieť v aplikáciu od Boschu, je tam ale aj možnosť exportovať trasu. Keď dám exportovať gpx, tak mi nikdy neponúkne zvoliť na prehliadanie gpx Locus. Neporadíte ako to spraviť? Na Locus som zvyknutý, mám platenú verziu. You cannot view this attachment. Ďakujem za každú, dobrú radu. J
  •  

Menion

Zdravím,
to je celkem komplikovaný. Jedná se nejspíše o tuto aplikaci že https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bosch.ebike ? Zkouším jí a bohužel bez e-biku do záložky "Aktivity" zdá se trasy nedostanu. Nemůžu tedy vyzkoušet na vlastním zařízení kde je problém.

Dříve byla možnost v jedné aplikaci zachytit požadavek na zobrazení dat a analyzovat jej ale ta zdá se již nefunguje. Takže bohužel nevím jak zde pomoci bez nasimulování na vlastním zařízení ..

Takže jedině trasu např. přes Total commander uložit a poté až importovat do Locusu.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •