Problém se synchronizací.

Started by Joska 000, December 17, 2022, 19:35:36

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Joska 000

Nějak mi mizí složka s GPX po synchrozinaci ve founu. Netuším vůbec jak se to stalo. Jelikož si dělám samozřejmě zálohy,tak nahraji do founu zpět, ale po ruční synchronizaci se na webu neobjeví a v mobilu opět zmizí.Pokud si vytvořím jen tak cvičně novou složku abych byl trošku v obraze,tak to probíhá standartně a vše se zobrazuje jak má.
  •  

Menion

Zdravím,
můžeš to popsat trošku detailněji? Co je "Složka s GPX"? GPX soubory se nesynchronizují pokud se bavíme o interní synchronizační funkci aplikace.

Nicméně možná myslíš to, že máš v aplikaci naimportované nějaké body/trasy z GPX a když se pustí synchronizace, tak se vždy smažou. Velmi pravděpodobně jsi body/trasy již dříve smazal a tahle informace je na serveru zanesená. Obnova zálohy v tomto případě nepomůže. Co by mohlo pomoci je nový import takových dat, tedy ideálně z obnovené databáze trasy nejdříve vyexportovat do GPX a pak po synchronizaci je zase naimportovat zpět.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Joska 000

Tak zkusím nějak upřesnit. Jednalo se o jednu ze složek složek v mobilu, kde byly uloženy GPX soubory. Vždy jsem si myslel, že co uložím do mobilu, tak se mě sesynchronizuje, takže jsem obnovil vše se zálohy, složka s údaji se zobrazila a já dal synchronizovat. No píšeš, že  to tak nejde i když nechápu proč.Tak jsem opět udělal obnovu se zálohy,vytvořil jsem si  novou složku, do ní nakopíroval údaje z té zmizelé a dal synchro. Zmizelá opět zmizela a novou jsem přejmenoval jménem zmizelé. Dal synchro a je to OK. Možná jsi měl zrovna na mysli, že takhle nějak by to mělo fungovat.Ještě jeden dotaz mimo téma. Jde nějak zadat do Locusu import celé složky s GPX soubory, tak jak to má třeba GeoGet?
  •  

Menion

Nedokážu takhle přesně říci co se v apce děje, nicméně jsem rád že vyřešeno :)

Import celé složky najednou nelze ale lze vybrat více souborů najednou a případně doporučuju, i kvůli přenosu dat do telefonu, zabalit soubory do zipu a takto importovat celý zip soubor najednou.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •