zjistovani nadmorske vysky

Started by fricek, July 11, 2011, 11:34:26

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

fricek

neslo by pridat podminku pri zjistovani n.m. vysky kdyz se na chvili zastavi kurzor (střed) na mapě, abyse nezobrazoval chybovy napis ze se nepodarilo stahnout vysku kdyz je wifi i jine pripojeni k internetu odpojeno?

Jsem v zahranici. wifi neni a internet v mobilu drahy. mam offline mapu a po kazdem posunu mapy Locus hleda n.m. vysku a pak pres cely display napise ze se ji nepodarilo nacist. Dost me ten napis stve a nechce se mi to porad vypinat a zapinat v nastaveni...

dik
  •  

Menion

#1
jakou máš verzi? to jsem nedávno řešil a v poslední market verzi už by to mělo být OK
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

fricek

#2
aha
 mrknu na to. Ja si toho vsiml nekdy zacatkem cervence a az ted me napadlo napsat...

stahnu novejsi verzi.

diky
  •  

mimkorn

#3
Quote from: "fricek"aha
 mrknu na to. Ja si toho vsiml nekdy zacatkem cervence a az ted me napadlo napsat...

stahnu novejsi verzi.

diky

Zdravím. nemôžem poslať súkromnú message, pretože som sa práve registroval, ale veľmi Ťa poterbujem kontaktovať. Hneď ako odpovieš (aj keby negatívne) (alebo ma zmaže mod), túto správu odstránim. Iba ma zaujíma, či si nepamätáš, alebo nemáš niekde uložené heslo od CZ+SK archívu, ktorý tu bol niekedy uverejnený. Nedokážem sa doň dostať. Najlepšie snáď private message. Ak nie, chápem. Ďakujem!
  •  

Menion

#4
:) tak to bohužel ... ta data jsem sem nedával ani je nestahoval, takže netuším ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •