Fotky u bodů (přechod na vyšší verzi systému)

Started by MAO_CZ, May 01, 2022, 20:51:44

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MAO_CZ

Hoj, na starém telefonu jsem měl určitý počet bodů a k nim vždy nějaké fotky.

Bohužel záloha na fotky nemyslí a ty se nepřenesou.

Tak jsem si řekl, že si je přesunu sám, a narazil jsem. Díky změně systému adresářů program původní fotky nevidí.

Na starém telefonu jsem měl fotky zde: /sdcard/Locus/data/media/photo
Na novém telefonu je mám zde: /Android/data/menion.androdi.locus/files/Locus/data/media/photo

Ale bod si stále pamatuje původní cestu.

Jde to nějak opravit? Je to skoro 500 bodů a přes 1 200 fotek :-)

Díky MAO
  •  

Menion

Zdravím,
to že aplikace u fotografie stále ukazuje absolutní cestu je v podstatě v pořádku. Nicméně interně koukám, že je tam korektně sepsáno nožství podmínek a alternativních míst kde se po fotce schánět. V tomhle případě by aplikace měla být schopná fotografie ve stejném "data/media/photo" adresáři, jen teď v privátní složce, korektně najít.

Takže jen pro kontrolu: fotografie jsou opravdu fyzicky na novém místě "/Android/data/menion.androdi.locus/files/Locus/data/media/photo". Aplikace u bodů nezobrazuje náhled a při prokliku pak dole v informacích zobrazuje absolutní cestu ke starému adresáři, je to tak?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

MAO_CZ

Beru zpět, chyba je jinde.

Koukám že Locus si ty fotky pojmenoval malinko jinak, než průzkumník souborů.

Tak si jen udělám script na hromadnou úpravu názvu fotek.

Takže vyřešeno, díky
  •  

Menion

Můžu se zeptat co to znamená? Případně pokud je to něco na straně Locusu, určitě by se dal rozšířit kód co hledá kde by asi fotka mohla být ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

MAO_CZ

Chyba vznikla při přesunu fotek, LOCUS v tom je nevině. Při přesunu jsem využil Google Disk a ten z důvodu ochrany odstranil z fotek polohu a změnil si název (v názvu byl datum pořízení). Omlouvám se za způsobené komplikace a děkuji za Vaši práci :-)
  •  
    The following users thanked this post: Menion