Addon Fieldnotes odmítá logovat

Started by dvzd, September 20, 2021, 20:02:59

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dvzd

Android 10, Locus Map Pro 3.54.3, mam novou instalaci Locusu i addonu, nejde mi odeslat logy, vyskočí vždy tato hlaška:


  •  

Menion

Ahoj,
tohle je v Locusu ne add-onu, jen pro upřesnění.
Nicméně hláška asi mluví za vše ne? Keš (škoda že to nepíše jaká), kterou se snažíš zalogovat svůj log již na webu má. Doporučuju tedy log v apce označit jako odeslaný (geocaching > nástroje > správce logů).
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

dvzd

Máš pravdu, díky, také mě to původně napadlo, ale myslel jsem, že pokud by to tak bylo, že půjde keš zalogovat víckrát. Navíc jsem posílal addonem logy 5 keší najednou a byl jsem si jist, že minimálně 1 z nich bude logována poprvé, neprošla ale ani jedna, teď jsem zjistil, že z těch pěti byly již v minulosti zalogované jen tři, takže dvě projít měly. Dnes ty dvě prošly, až když jsem v addonu logy těch tří v minulosti logovaných smazal.
  •  

Menion

No ta hláška je přímo od Grounspeaku, to není error na straně Locusu. Nicméně logovat vícekrát jednu keš by opravdu jít nemělo.

Na straně Locusu je ale to, že a) nevypíše jméno keše která způsobila problém a b) logování více keší se zasekne při prvním problému.

To b) je myslím celkem ok ale to a) zkusím pořešit, ať je alespoň jasnější kde je problém když už to výjimečně nastane. Dík
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

dvzd

#4
No to a) možná zapříčinilo, že já jsem BM (Basic Member) a vsechny tři podruhé logované keše byly PMO (Premium Member Only). Proto jsem také neměl zprvu jak zjistit, že už je mám zalogované. Nemám k nim oficiální přístup.
  •