Synchronizace tras s cloudem (verze Gold)

Started by wlashack, April 09, 2021, 22:44:48

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

wlashack

Zdravím,
pořídil jsem si gold verzi nového Locusu a trochu zápasím. Teď mi jde konkrétně o synchronizaci tras mezi cloudem a mým telefonem. Chová se to nějak divně:
1. Trvá to nějak dlouho. To by asi nemělo, tím spíš, že už se to jednou sesynchronizovalo a jde tedy o to jen přidat do telefonutrasu, kterou jsem si cvičně zkusil v plánovači na notebooku vyrobit.
2. Poté, co mi telefon nahlásí, že se vše úspěšně sesynchronizovalo, koukám, že to není pravda, protože složka, kam jsem trasu na notebooku uložil je v telefonu prázdná. V cloudu tedy vytvořenou trasu ve složce vidím, ale v telefonu ne.

K tomu cloudovému plánovači — bylo by asi fajn, kdyby v něm šlo vytvořit novou složku, případně mazat co už vytvořeno bylo. Prostě takové ty rutinní funkce, které člověk při vytvíáření a ukládání dělá, aby tam byly všechny.

A také jsem si všiml, že plánovaná trasa poté, co ji uložím, už nejde dál editovat. To byla podpásovka, tolik jsem se s tím piplal, abych to měl pěkný, pro jistotu uložil a pak už nemoh pokračovat. :)

A smím-li ještě dotaz — mám teď v telefonu oba dva Locusy. Ten nový si automaticky načetl data z toho starého. Otázka zní — mohu ten starý Locus odinstalovat? Zůstanou mi v tom novém data, nastavení atd.?

Díky a ať se daří!
  •  

Menion

Zdravím též,
zkus prosím novější verzi 4.0.2, snad tam už trasy pojedou korektně!
Pokud se trasa vytvořená na webu v aplikaci neobjeví, tak jen na webu uprav např. její jméno aby se označila jako nová.

Chybějící fce na webu: no rok práce, za to se tolik nestihne. Start nové verze se nám snad celkem podařil, takže teď budou funkce jen přibývat :).

A odinstalace by neměl být problém. Pokud Free verze data vidí, používají tedy slopečný adresář "Locus" v rootu interní paměti a pak by neměl být problém.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  
    The following users thanked this post: wlashack

wlashack

Ahoj,
děkuji a potvrzuji, že už synchronizace funguje. Ani nebylo potřeba tu už dřív vytvořenou trasu online plánovačem nijak updatovat.
  •