Zachovat vlastní data během importu.

Started by Joska 000, October 19, 2020, 18:56:35

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Joska 000

Zdravím. Trošku maturuji u přenosu dat a není mi jasné jak zachovat vlastní záznamy. Pokud zaškrknu "nepřepisovat data", tak moje poznámky při aktualizaci ke keši zůstanou zachovány, ale souřadnice změněné na webu se v Locusu neaktualizují. Pokud odškrknu, souřadky se aktualizují, ale zmizí moje poznámky. Dělám něco špatně? Díky.
  •  

Menion

#1
Zdravím,
zkus prosím ještě kombinaci "přepsat" + Nastavení > Geocaching > "Zachovat vlastní data během importu", to by mohlo fungovat.

EDIT: teď koukám, že možná myslíme to samé že?
To "zachovat vlastní data" by nicméně nemělo zachovávat souřadnice. Záleží pak jestli v datech která importuješ jsou již nové updatované souřadnice. Např. v PQ souborech tomu tak není.

Pokud i tak něco nefunguje, hodilo by se mi mít něco v ruce k otestování.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Joska 000

Problém právě vzniká v tom, že Geocaching od nějaké doby umožňuje vlastní úpravu souřadnic a ty když aktualizuji,tak musím odškrknout "Zachovat vlastní data při importu". Takže se vše přepíše včetně poznámek a zobrazí to změněné souřadnice. Asi jedině nějaká možnost vlastní poznámky vytvořené v aplikaci nějak oddělit od synchronizace. No vyzkouším ještě jak to funguje při importu GPX souborů.
  •