Locus Map - forum

Support => [CZ&SK] - diskuze o Locusu => Topic started by: Joska 000 on October 19, 2020, 18:56:35

Title: Zachovat vlastní data během importu.
Post by: Joska 000 on October 19, 2020, 18:56:35
Zdravím. Trošku maturuji u přenosu dat a není mi jasné jak zachovat vlastní záznamy. Pokud zaškrknu "nepřepisovat data", tak moje poznámky při aktualizaci ke keši zůstanou zachovány, ale souřadnice změněné na webu se v Locusu neaktualizují. Pokud odškrknu, souřadky se aktualizují, ale zmizí moje poznámky. Dělám něco špatně? Díky.
Title: Re: Zachovat vlastní data během importu.
Post by: Menion on October 20, 2020, 12:24:21
Zdravím,
zkus prosím ještě kombinaci "přepsat" + Nastavení > Geocaching > "Zachovat vlastní data během importu", to by mohlo fungovat.

EDIT: teď koukám, že možná myslíme to samé že?
To "zachovat vlastní data" by nicméně nemělo zachovávat souřadnice. Záleží pak jestli v datech která importuješ jsou již nové updatované souřadnice. Např. v PQ souborech tomu tak není.

Pokud i tak něco nefunguje, hodilo by se mi mít něco v ruce k otestování.
Title: Re: Zachovat vlastní data během importu.
Post by: Joska 000 on October 20, 2020, 17:41:16
Problém právě vzniká v tom, že Geocaching od nějaké doby umožňuje vlastní úpravu souřadnic a ty když aktualizuji,tak musím odškrknout "Zachovat vlastní data při importu". Takže se vše přepíše včetně poznámek a zobrazí to změněné souřadnice. Asi jedině nějaká možnost vlastní poznámky vytvořené v aplikaci nějak oddělit od synchronizace. No vyzkouším ještě jak to funguje při importu GPX souborů.