Import trasy

Started by Horalka, September 24, 2020, 10:25:04

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Horalka

Zdravím Lokusáky :-)
Mám prosbu. Nefunguje mi import tras. Dám trasy, kliknu na +, dám Import a vyskočí mi hláška "Omlouváme se, tohle nějak nefunguje. Invalid  Credentials, code: 401."
Verzi Locusu mám Pro a staženou tu úplně nejnovější, dělalo mi to ale už i na předchozí verzi.
Nejsem žádný technický odborník, nicméně Locus používám už léta letoucí a import tras jsem dřív běžně používala.
Co dělám špatně? 
Děkuji za nasměrování.
  •  

Horalka

Protože nutně potřebuju vyjet na kolo dle připravené trasy, tak jsem různým laborováním přišla na to, že když kliknu na .gpx sobor v mobilu a mám puštěný zároveň Locus, tak se mi tam ta trasa nahraje, sláva, alespoň nějaká možnost, jsme zachráněna a nezbloudím (možná :-) ). Nicméně bych stejně ráda zprovoznila tu první variantu, viz příspěvek výše.
  •  

Menion

Zdravím, trošku hloupá automatická hláška, souhlasím, pardón. Znamená "nefunkční přihlášení". Pravděpodobně se výběr souboru otevírá s oknem pro Google Drive nebo Dropbox a přihlášení již nefunguje. Takže využít ikonu vpravo nahoře a buď se přihlásit znovu nebo přepnout např. na lokální data.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Horalka

Menione, děkuju! Včera mi to neseplo, že se to nastavení týká té obrazovky s chybovou hláškou a marně jsem odhlašovala přihlášení na Googlu. Nicméně dnes mě osvítilo a mám to zprovozněné, paráda!
  •