Garmin fenix 3 - nepodporuje import

Started by Květy, October 26, 2019, 23:22:57

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Květy

Ahoj,

nejdříve vám chci převelice poděkovat za podporu Garminu ve vaší nejlepší aplikaci Locus.
Zkusil jsem natěšeně importovat trasu z Locus map (premium účet) do Garmin Fenix 3. Locus na Garmin jsem ještě neplatil, protože mi nejde, tak snad to nebude tím (čili běží v Preview mode) .
Ovšem když na hodinkách zvolím ANO, po otázce, zda chci spustit Locus map, vyskočí mi hláška:

QuoteImport to internal storage is not supported by this device.

Mohl byste mi prosím pomoci?.

Děkuji velice.
  •  

Jan Čapek

Dobrý den, Fenix 3 má bohužel příliš starou verzi Connect IQ platformy, která nepodporuje import trasy skrze aplikace třetích stran. V případě naší aplikace Locus Map for Garmin máte tedy k dispozici jen vlastní navigační/naváděcí část aplikace - tak jak je uvedeno v tabulce kompatibility (https://docs.locusmap.eu/doku.php?id=manual:user_guide:add-ons:locusforgarmin#compatibility).
  •  

Květy

Dobrý den,
k tabulce kompatibility jsem se dostal, ale hvězdičku uvedenou pod touto tabulkou jsem si přeložil jinak.

Co tedy, prosím, myslíte větou "... vlastní navigační/naváděcí část aplikace..."?

Děkuji
  •  

Jan Čapek

V té tabulce je samostatný sloupec pro informaci o podpoře importu tras, přehlédl jste ho?

Tou větou myslím, že můžete používat aplikaci ve spojení s Locus Map v telefonu a navádění skrze ni tímto způsobem - viz. popis obrazovek v návodu.
  •  

Květy

Nepřehlédl, ale jako neangličtinář jsem myslel, že N/A znamená NE/ANO. Teď po vašem "vysvětlení" jsem se pokusil vyhledat, co to znamená.

Děkuji za jakštakš odpověď a mějte klidný večer.

Honza
  •  

Jan Čapek

Tak to se omlouvám za zmatení. Plánujeme překlad do ČJ, ale prozatím to není hotovo. N/A znamená že funkce není k dispozici z důvodů na straně zařízení a ne aplikace.
  •