Přepis finálních souřadnic

Started by zavinac.eu, August 03, 2019, 16:52:36

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zavinac.eu

Dobrý den, nebylo by možné aby u keše při přidání waypointu v Locusu s atributem finální poloha, se finální souřadnice přepsaly i na webu geocaching.com? Řekl bych, že to tak dříve fungovalo, ale jistý si nejsem.

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

  •  

dvzd

Nefungovalo to tak nikdy. Ale teoreticky by takovy addon asi vytvorit sel.
  •  

Menion

- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

zavinac.eu

Když je nejvíce chtěný, není načase zařazení do plánovaných vylepšení? Mimochodem, odhlasovováno.

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

  •  

Menion

S tím geocachingem je to takové všelijaké ... aktuálně je nicméně práce na GC spíše v udržovacím režimu. Po pravdě vůbec netuším, jestli technicky je to proveditelné. Dříve to 100% nešlo, proto se na tom nikdy nedělalo. Teď od května 2019 je v Locusu nahozeno kompletně nové řešení pro komunikaci se serverem geocaching.com. Jestli to tam jde nebo nejde, to je otázka ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

zavinac.eu

Že to nebude jen tak, to jsem čekal, ale říkal jsem si, když jde zapsat poznámka, mohly by jít podobným způsobem přepsat i souřadnice. Aspoň že souřadnice v poznámce vytvoří uživatelský waypoint.

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

  •  

lukasMK

#6
Tohle je věc, která mě na Locusu při přechodu ze c:geo strašně chyběla, zvykl jsem si, ale rozhodně bych tuto funkci vítal. Odhlasováno.

edit:
menion: doufám, že to neznamená, že by Locus s GC dál nepočítal a dál nevyvíjel. Troufám si říct, že uživatelé geocachingu budou velké procentu celkových uživatelů.
  •  

NaLaNo

Pokud se bude něco takového dělat, tak prosím, ať je to na nějaké nastavení aby bylo standardně zachované stávající chování. Nerad bych, aby se mi přepisovaly souřadnice na pozadí. Pak jeden neví, které souřadnice jsou původní a které přesunuté. Od toho je ten finální waypoint. 
  •