Podivné zobrazování nové cesty v mapě OSM...

Started by agilka, April 23, 2016, 11:11:58

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

agilka

...zdravím, včera jsem do Osm zakreslil mj. i novou lesní cestu. Zatímco přímo na webu Osm je ten zákres korektní, tak v Locusu v Online Osm Clasic je tento zákres neúplný. Z jedné strany asi do poloviny trasy OK, pak delší mezera, pak zase kousek trasy a pak už až do konce vůbec nic. A to bez ohledu na zvolené přiblížení....zkoušeno xkrát.
Pokud pro Locus platí, že pro Online jde přímo na web Osm, tak nevím jak si toto vysvětlit. Setkal se již někdo s něčím podobným?
  •  

poutnikl

#1
Je možné,  že je stará cache? Třeba pomůže snížit pro online osm expiracni dobu.

Edit: Jak Osm classic online vypadá jinde,  např na http://brouter.de/brouter-web/   ?

agilka

...tak po několika dalších dnech kontrola mapy a stále stejné, v Locusu prostě půl cesty chybí.
A to i když vypnu kešování, čímž se vyloučí načtení již předtím uložené mapy. Tak nevím čím to může jenom být.
Zkuste někdo v Locusu kouknout na následující souřadnice, což je přesně místo, kde se mě ona cesta ztrácí. Ale má plynule pokračovat úbočím podobným směrem nahoru k osadě, k Mariánským schodům, kde se kousek nad nimi napojuje.
   
    N 50.77297° , E 015.29291°
  •  

Milancer

Zkusil jsem to a u mě dobrý. V Locusu online/OSM/clasic je cesta celá stejně jako na webu. Zkus promazat cache (nastavení - různé - vymazat dočasná data - cache online map) to by mělo zafungovat.
  •