Problém při stahování dlaždic

Started by karlos, February 27, 2016, 16:34:50

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

karlos

Dobrý den,
Předem děkuji za vynikající mapovou aplikaci. Nicméně mám teď problém při stahování map a nenašel jsem zatím řešení. Zobrazuje se mi hláška:
"Problém při stahování dlaždic.
Zkontroluj internetové připojení a dostatek místa na SD kartě a zkus to znovu!

Error: 3"
S přípojením doma nikdy nemám problém a na disku mám 8 GB volného prostoru. Používám Samsung Galaxy Note 3 a Locus Map Pro 3.15.3 a stahuji mapu 4UMaps.
Nejprve jsem hlášce nevěnoval pozornost. Později s přibývajícím množstvím uložených Map se hláška opakuje stále častěji až teď, kdy mám staženo 9 map a s celkovou velikosti 8,49 GB a už nejde téměř vůbec stahovat. Hláška se zatím objevila při velikosti 14 a 15.

Děkuji za pomoc.
  •  

Menion

Zdravím karlosi, error 3 nejčastěji znamená "timeout", tedy nějaký problém na serveru ze kterého se dlaždice stahují a který nedokáže v daný okamžik vyřizovat všechny požadavky. Doporučuji, pokud tedy vůbec, stahovat takovéto množství map přes noc, tedy v  čase kdy vaše stahování nebude blokovat ostatní uživatele. Pak by to mohlo fungovat ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

karlos

Dobrý den,
bylo to opravdu asi serverem, kde je mapa 4Umaps. Zkoušel jsem stáhnout jinou a ta se bez problému stáhla.

Díky.
  •  

Menion

Fajn, nicméně opravdu doporučuju vyzkoušet LoMapy nebo jiné vektorové mapy, které pokrývají celý svět a není třeba zatěžovat mapové servery stahováním.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •