chyba v nejnovější verzi 3.7.1

Started by mpis, March 22, 2015, 00:10:09

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mpis

Dnes jsem zjistil chybu v poslední verzi 3.7.1.
Když se chci dostat na data (trasy apod.) tak Locus zahlásí "Aplikace Locus Pro bohužel přestala pracovat.
Minulý týden to ještě nedělalo.
Několikrát jsem aplikaci přeinstaloval a pořád to vyhazuje chybu.
  •  

Bucky Kid

To spíš vypadá že se ti poškodily databáze s daty. Mě to otevřít jde. Zkus si obnovit databáze ze starší plné zálohy (přijdeš o nejnovější změny v trasách a POI). Locus by je měl dělat pravidelně na pozadí

Menu -> Více -> Zálohování -> Obnovit.

Pakliže zálohu databází nemáš, databáze Locusu si někam přesuň a znovu vyzkoušej.
  •  

mpis

#2
Díky za reakci.
Patrně máš pravdu.
Zálohy jsem měl, ale ze zálohy to dělalo chybu pořád.
Pak jsem přejmenoval adresář na ext. kartě a znovu jsem spustil Locus, který si nový adresář vytvořil na vnitřní paměti a po nakopírování adresáře data z původního to maká bez chyby.
Totéž jsem udělal znovu s vytvořením nového adfresáře na ext. kartě a opět maká bez chyby.
Asi byla nějaká chyba v původním adresáři, která se Locusu nelíbila.
Takže omluva za zbytečný poplach s chybou v Locusu.
Podobné potíže s adresáři a soubory na ext. kartě se začaly objevovat i u jiných aplikací po přechodu na 5.0.2 Lolipop.
EDIT.
Přece jen jsem při řešení tohoto problému jednu drobnou chybku našel.
Když chci změnit nastavení automatické zálohy, tak nejde na grafickém panelu některé dny nastavit, viz obrázek.


  •  

Menion

Zdravím,

omluva je opravdu zbytečná. ten husarský kousek který jsi provedl pro obnovu Locusu je něco, co by logicky nikdy nemělo být potřeba. Příště tedy prosím pokud se tak stane, zkus vytvořit lg pomocí tohoto postupu http://docs.locusmap.eu/doku.php?id=manual:faq:how_to_create_debug_log a výsledek ideálně přiložit k reportu zde na fóru nebo lépe na help.locusmap.eu stránce. Děkuju

A chyba s výběrem času/data - vtipné. Nikdy jsem si toho nevšiml a na šířku se to děje i mě. Nicméně po skoro hodině zkoumání se zdá, že Android zdatně ignoruje veškeré mé pokusy o nápravu. Takže prozatím otočit displej a snad na něco přijdu.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •