Track recording - zobrazenie nahravanej trasy

Started by Axel, July 24, 2014, 20:49:03

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Axel

Zacal sa mi na Locuse objavovat nasledovny problem:

aktualne nahravany gpx track sa mi v mape nevykresluje (default cervena ciara).
Po stopnuti nahravania a ulozeni tracku sa mi tento uz na mape zobrazi (modra ciara).
Skusal som vsetko mozne aj nemozne, no stale to nefunguje. (Rozne profily nahravania, rozne mapy ako podklad,...)
Dnes wipe data, do cisteho fonu nahodeny len Locus bez akychkolvek zmien nastavenia. Prvy track to nahravalo korektne, ale dalsi sa uz znova v mape pocas nahravania nezobrazoval.
Locus Pro 3.1.3, mobil Huawei Honor 2 (U9508), Android 4.2.2.
Povodne nahodeny Gocaching4Locus aj MapTweaker, ale chyba sa prejavuje aj bez nich.
Zda sa, ze to robi od poslednej aktualizacie, dlhsiu dobu som mobil na nahravanie nepouzil, takze neviem urcit cas kedy to zacalo robit.

Niekto dalsi s podobnym problemom?
  •  

Menion

Zdravím,
zatím se nikdo jiný s podobným problémem neozval.  doporučuji zkontrolovat nastavení barvy v profilu záznamu trasy a tez jestli nemáš zaškrtněte omezení počtu zobrazených bodů...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Bucky Kid

Quote from: Axel on July 24, 2014, 20:49:03
Zacal sa mi na Locuse objavovat nasledovny problem:

aktualne nahravany gpx track sa mi v mape nevykresluje (default cervena ciara).
Po stopnuti nahravania a ulozeni tracku sa mi tento uz na mape zobrazi (modra ciara).

Ahoj, nepomůže ručně posunout pozici kurrzoru? Mám podobný problém ale spíš to pokládám za kosmetický nedostatek. Pokud kurzor sleduje GPS a zaznamenávám trasu a nechám zhasnout displej, po rozsvícení zanzamenaná trasa není vidět dokud neodchýlím střed mapy od GPS pozice, trasa se už objeví a pak nechám kurzor vrátit z5 na pozici.
  •  

Axel

Aaaaano, vyzera to, ze je to ono.
Preto mi prve spustenie fungovalo korektne.
Po zhasnuti displeja je zobrazovanie fuc. A pritom staci, ze sa displej vypne pred nahravanim (ale pri zapnutom locuse).
Posunutie kurzora problem zvycajne riesi (trasa sa po par sekundach zobrazi), ale nie je to vzdy tak a niekedy proste nejde nikdy.
Robil som cez vikend este nejake testovacky, trasa sa mi nahodne vykreslovala (dokonca len ako cervene useky), ale ked si to spetne premietnem, naozaj to bude mat suvis s automatickym vypinanim displeja, no nebude sposobene len displejom...
  •  

Menion

Zdravíčko, zajímavé.

Nic takového jsem v poslední době nespozoroval a i to samé teď hlásí rolf tady http://forum.locusmap.eu/index.php?topic=4058.0

Nezkoušel někdo z vás poslední test verzi jestli mu to tam dělá taky?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

dvzd

Me to na verzi 3.1.3 dela take. Trasa se opet zobrazi, jakmile pohnu mapou vuci stredovemu krizi.
  •