SQLITE mapy velikost po rozdělení

Started by simonik, July 18, 2014, 10:46:09

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

simonik

Mám mapu o velikosti 5 651 MB a má 271 488 řádků. Zkoušel jsem ji rozdělit pomocí pluginu Sqlite manager na polovinu příkazem :
insert into tab select * from tiles order by x,z,z limit 140000;
následné smazání tabulky tiles , přejmenování tabulky tab na tiles a provedení vacuum. (jednodušší postup jsem nevybádal).
Výsledný soubor měl ale velikost 4 029 MB. Já jsem očekával zhruba polovinu.
Nevíte prosím někdo, čím to je?
Dík.

  •  

Menion

zdravím,

no nevím jestli takové rozdělení je k nečemu ale budiž. Je potřeba si uvědomit, že ne všechny dlaždice mají stejnou velikost a je otázka v jakém pořadí je db bere. Také by mohlo pomoci "VACUUM" po téhle operaci, protože v DB může být ještě balast z předchozích operací.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Radim Kulhavý

Stáhnul jsem si z netu mapu o velikosti 5GB (soubor sqlitedb), tato mi ale bohužel nejde nahrát na kartu pro svoji velikost. Jde nějak jednoduše rozdělit aby mi šla nahrát? Nepotřebuji zrovna celou mapu, stačí mi třeba polovina.
děkuji za pomoc
  •  

Bucky Kid

#3
To se dá udělat v MOBACu kdy jako poskytovatele map vybereš SQLite databázi na disku. Z mapy si pak uděláš libovolný výřez do nové mapy.
A jestli to jde jen o rozdělení na menší soubory a nevyžaduješ SQLite formát tak to jde úplně jednoduše převést na GEMF který ti velkou malou už automaticky rozdělí.

_____________
Sent from LT22i using Tapatalk
  •  

Menion

- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •