Mapy od Shocart

Started by Dan S., July 10, 2014, 15:50:20

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

voldapet

Mapy od SHOCartu by měly jít v Locusu stále koupit, ale starším způsobem:
- Menu - Online - Shocart - vyberte typ mapy a submenu (tři tečky vedle typu mapy) zvolte download
- na další obrazovce zvolte Předpřipravené oblasti
- pokračujte dále, zvolte úroveň detailu
- na další obrazovce potvrďte jméno mapy
- v posledním kroku Locus ukáže velikost mapy (očet dlaždic) a cenu v LoCoins, kterou stačí potvrdit. Tím dojde k nákupu mapy. Můžete prosím vyzkoušet jestli Vám postup funguje?
Děkuji
  •  

aramej

Dakujem pekne, uz mi to stahuje. Je to troska skryte tak som to asi prehliadol.
  •  

voldapet

  •  

aramej

Tak pri stahovani druheho stvorca mi vyhodilu tuto hlasku
Pritom prvy stvorec Kysucke beskydy mi stiahlo bez problemov.  Miesta v telefone mam dost a taktiez internetove pripojenie je v poriadku.
  •  

voldapet

Omlouvám se za komplikace - i to je jeden z důvodů, proč musíme změnit vztah mezi námi a SHOCartem. Chyba nastala velmi pravděpodobně z důvodu nějakého problému na jejich serveru.
Opakujte prosím stažení - vyberte stejnou oblast a na obrazovce, kde je možné potvrdit jméno mapy změnte prosím typ:
z Vlastní mapa SQL na Doplňkové stahování. Vyberte prosím soubor z předchozího stahování (pravděpodobně v locus/maps/kysucke_beskydy.sqlitedb).
Locus stáhne chybějící část mapy, která nebyla stažena v průběhu prvního pokusu. Pokud nastane stejná chyba, tak mě prosím neváhejte kontktovat a podívám se na to blíže.
  •  

aramej

Tak troška upresním mapu Kysucké Beskydy mi stiahlo bez problémov, ale problém je s tým protiľahlým štvorcom MS Beskydy tak ten mi pri sťahovaní zamrzne.

Takže skúsil som to podľa vášho návodu a nejak to nefunguje chce to zase zaplatiť. Za ten predpripravený štvorec MS Beskydy som už dva krát platil po 212 Locoinov pri pokusoch ho stiahnuť a tretí krát platiť za to isté čo nejde stiahnuť tak to je už moc aj na koňa.
https://youtu.be/BpLVMbBi04c
  •  

voldapet

Dobrý den,

prosím aktualizujte na poslední verzi 3.9.0 - v té je opraven výpočet počtu dlaždic. Po aktualizaci opakujte ještě jednou kroky jako na zaslaném videu. Poslední obrazovka s výpočtem ceny, by měla v poslední verzi odpovídat počtu stažených dlaždic. Tedy cena bude nižší o dlaždice stažené v přechozím pokusu.
Omlouvám se za komplikace
  •  

aramej

Vdaka za info. Aktualizoval som to, locusov to uz chcelo menej, ale problem zo stiahnutim pretrvava,  proste zasek pri 750...
  •  

voldapet

Dobrý den,
zkusili jsme mapu stáhnout a opravdu je zde špatná dlaždice, kvůli které nelze stáhnout zbytek mapy. Protože v tuto chvíli nejsou dořešené vztahy mezi Locusem a SHOCart, tak ani nemůžeme požadovat opravu. Zašlete mě prosím přes Personal Message nebo na support.locus@asamm.com váš Google účet (email), který používáte v Locus Store. Vrátím  Vám LoCoins za první staženou část mapy a budu Vás muset požádat, jestli byste stáhnul jiný druh SHOCart mapy idealne hiking. Problem se pravděpodobně týká pouze Cyklo pro MS Beskydy

Děkuji za pochopení
PetrV
  •