Spojeni s hrudnim pasem

Started by vasapro, June 07, 2014, 00:34:13

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vasapro

Ahoj,
mam dotazecek  ;) ... zakoupil jsem si hrudni pas Sigma R1 BLUE COMFORTEX+ ( spolupracuje s aplikacemi Strava i Runtastic Pro ), ale v Locusu se mi ho nepodarilo pripojit. Chtel bych se zeptat zda je chybka na me strane nebo proste v Locusu neni v soucasnosti podpora implementovana? Mohl bych mit, v pripade, ze neni podpora, "drzou" prosbu zda by nesla pridat (vyhledove)  8)

Locus pouzivam jiz nejaky cas a musim podekovat za kvantum vynikajici odvedene prace pri jeho vyvoji a zlepsovani  ;)
Vasek
  •  

Menion

Zdravím,

no já myslím, že tenhle by v locusu mohl fungovat též. Jen pokud trošku rozumíš Anglicky, doporučuju tento ticket http://help.locusmap.eu/responses/heart-rate-strap-over-ble-not-working-for-me , což by mohl být stejný problém.

Nicméně i když jak jsem se dozvěděl, tyhle nové BT4 zařízení se již párovat nemusí, doporučuji to vyzkoušet protože mě to takhle funguje. Zkusím to do další verze vylepšit
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Jimac44

Ahoj.
Taky mám Sigma R1 BLUE COMFORTEX + a moc by mě potěšilo,kdyby fungoval v Locusu.
Párování nefunguje, Musí to podporovat aplikace. V Endomondu a Runtasticu to jde bez problémů.
Díky Jirka
  •  

Menion

Zdravím Jiří,

během několika dní bude update, tak to pak prosím zkus. Dělal jsem na tom před cca 14ti dny, tak by to snad mohlo být v pořádku.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

martin

Zdravím.
Chtěl bych si pořídit tento hrudní pás ( http://www.az-zdravi.cz/-mereni-ekg/1209-snimac-srdecniho-tepu-s-bluetooth-hrm-2806b.html )
je šance, že bude s Locusem spolupracovat? Má bluetooth 4.0 a spolupracuje s aplikacemi jako jsou Endomondo, Strava, Fitcare, Runtastic a podobně. Díky za info.
  •  

Menion

Zdravím Martine, pokud vím, tak doposud si nikdo nestěžoval že by HRM monitory fungující na BT 4.0 s Locusem nespolupracovali. A pokud jsi se dočetl že i všechny vyjmenované aplikace s pásem fungují, tak věřím že s Locusem bude též.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •