změna účtu v obchodě s mapami

Started by wlashack, May 12, 2014, 00:09:40

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

wlashack

Zdravím, v obchodě s mapami jsem si zaplatil kredit pro nákup map. Chtěl jsem si teď nějaké další mapy stáhnout, Locus mi nabídl na výběr dva mé účty (ani nevím, kde je vzal), já jeden z nich zvolil a ejhle - kredit nula, čili jsem zvolil jiný účet než na kterém kredit mám. A jak se tak snažím zjistit, kde se naloguji pod tím svým "správným účtem" kde kredit mám, přečtu si, že to nejde. Znamená to, že můj kredit je nadobro v háji a už se nikdy pod tím druhým účtem nepřihlásím? Věřím, že to přece nějak musí jít vyřešit.
  •  

Menion

Zdravím,
v háji určitě není, je u nás na serveru. Nicméně možnost jednoduše změnit účet tam není, ale lze vymazat nastavení Locusu a pak to vyzve k výběru účtu znovu. To by mohlo pomoci - menu > různé > reset nastavení
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

wlashack

Smazat nastavení Locusu mě taky napadlo, ale tím předpokládám smažu VŠECHNA NASTAVENÍ a to neudělám, jsem moc rád, že mám aplikaci nastavenou tak, jak je. :) Pokud to je jediná možnost, radši oželím ten kredit.
  •  

Menion

no úplně všechno ne, jen tak půlka.

Nicméně pak doporučuju počkat ještě tak cca 14 dní než bude nová verze. Tam totiž bude komplet nový obchod a i to přihlašování bude jiné, takže to po tobě bude chtít vybrat email podruhé
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

wlashack

  •  

randybb

A bude mozna migracia kreditu z jedneho uctu na iny? Davno prasavno som kupil kredit na mailovy ucet, ktory uz velmi nepouzivam a tak by som to rad premigroval
  •  

Menion

#6
Zdravím,
ta byla možná i doposud. Teď to pro nás bude trošku komplikovanější protože na to ještě žádný systém nemáme.

Nicméně zkus se prosím do nového Storu přihlásit pod tím novým účtem, ať se ti u nás vytvoří účet. Pak nám napiš ten nový email, starý email a co by jsi na tom starém měl mít (to vše na support.locus@asamm.com) a my se na to podíváme.

Nicméně standartně to orpavdu neděláme, takže prosím nezneužívat!
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •