Samovolné odinstalování Locus Pro

Started by R4de, April 07, 2014, 21:38:48

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

R4de

Zdravím,

koupil jsem si verzi Pro, nainstaloval... den vše v pořádku, jen dneska se mi stává, že se mi locus samovolně odinstaluje. Přitom složky programu na sd kartě fyzickou jsou. Nechápu to, ještě včera jelo vše ok. Prosím o rady. Díky
  •  

Menion

No tady s tímhle problémem (který nemůže být chybou Locusu), je každá rada drahá ... přeinstalovat/restartovat telefon/vymazat cache Google Play a zkusit znovu? Netuším ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

R4de

Hmm tak to jste mě nepotěšili. Nechápu jak je to možné
  •  

R4de

#3
Tak ke zmiizení aplikace z menu dojde poté,co se mobil restartuje, byť fyzicky na kartě je
  •  

Menion

tak karta s tím nemá nic společného. Locusí adresář na kartě je zcela nezávislý ať už je aplikace nainstalovaná nebo ne.

Otázka je tedy proč Locus mizí. Nepoužíváte nějakou alternativní ROM? Nějakou speciální náhradu za domácí obrazovku? Jinak jak jsem psal, tohle s Locusem opravdu nesouvisí, to musí být nějaká chyba ve vašem Androidu. Už jsem se s tím jednou setkal pamatuju ale nemůžu si vybavit jak to dotyčný vyřešil. Chce to trošku experimentovat a nebo jestli někdo jiný tuší co s tím?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

R4de

Zkusil jsem nainstalovat verzi free a ta jede v pohodě. Ještě jsem vymazal cache google play a pořád to samé :( Prostě ta Pro verze mi se tam nechce po restartu udržet, ostatní aplikace to nedělají.
  •  

R4de

Už vážně nevim, co zkusit. Různě jsem mazal cache jak google play tak aplikací a pořád stejný problém. Přitom, když Locus znova nainstaluju, tak veškeré nastavení apod sedí, jen jakoby to se systému formálně zmizelo.
  •  

Lugen

Co odinstalovat nainstalovat ručně?
Popřípadně přeinstalovat google play?
  •  

R4de

Tak již vyřešeno. Byl to problém nádstavby MIUI pro Android. Stačilo ji aktualizovat na nejnovější verzi a už se aplikace po startu telefonu nemaže.
  •  

Menion

tak to slyším konečně dobrou zprávu. Jsem rád že se to vyřešilo!
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •