Cyklometr pro AOS

Started by Egestas, February 18, 2014, 12:56:26

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Egestas

Dobrý den,

jako první chci poděkovat autorovy či autorům za výbornou aplikaci využívám ji téměř denně mimo auto i za volantem, ale pojďme k mému dotazu, jde nějak udělat následující:

Jsem v autě spustím požadovanou funkci na displeji se mi (ideálně v dashboardu) objeví ujetá vzdálenost po ujetí určité vzdálenosti třeba 800 metru počítadlo vyresetuji (za jízdy tedy velmi jednoduše ideálně jedním klikem) a počítadlo mě počítá zase od 0. Na pozadí tohoto běží záznam trasy. Stačilo by pokud to není někde ukryté jako funkce i něco jako vzdálenost od posledního ručně uloženého bodu ale ne vzdušnou čarou ale skutečně uražené vzdálenosti.

Abych to nějak zjednodušil jde o to že na startu AOS (automobilová orientační soutěž) dostanu itinerář cesty ten vypadá tak ze je tam napsané po 800m vpravo, po 300 metrech rovně, po 1,2 km doleva... a podobně. a cyklo metr u mě v autě je dost neprakticky ovládaný...

Doufám že jste mě pochopily a za každou radu jsem moc vděčný.
  •  

Menion

Zdravím kolego,

to o čem píšeš, je něco co jsem chtěl už dávno dodělat nicméně nebyl čas. Takže aktuálně mě moc nenapadá nějaké jednoduché řešení, jak tvého cíle dosáhnout. Je tam zatím jen ten "záznam stopy", který ale může běžet jen jeden najednou.

Takže těžko říci, nicméně mě osobně aktuálně řešení nenapadá.

Dodělat podobnou funkci, takové počítadlo, bych rád jak jsem psal ale bohužel čas aktuálně nedovoluje. V budoucnu bych nicméně velmi rád
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Egestas

Dobře nevadí hold si budu muset zatím vystačit jako do teď s jinou gps, a locus jen na mapu a záznam  :'( nicméně budu horlivě očekávat každou aktualzaci  ;D
  •  

Egestas

Chválím "dashboard" u záznamů trasy a znovu otevírám tohle téma dokud je tahle novinka živá. Nešlo by jako jednu z položek přidat: Ujetá vzdálenost od posledního uloženého bodu ? to by bylo přesně to co potřebuji a proč jsem tohle téma zakládal, a nový layout k tomu přímo vybízí  :)
  •  

Menion

no já si nejsem vůbec jist kolik lidí by něco takového využilo. Obávám se že moc ne.

Doporučuju na to udělat "nápad" zde http://help.locusmap.eu/ , ale předem varuju že z toho asi moc nebude.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •